Hasan Akgün Öğretmenlerle Bir Araya Geldi - Son Dakika

Hasan Akgün Öğretmenlerle Bir Araya Geldi

27.02.2013 10:20
Hasan Akgün Öğretmenlerle Bir Araya Geldi

Okul ziyaretlerine ara vermeden devam eden Büyükçekmece Belediye Başkanı Dr.

Okul ziyaretlerine ara vermeden devam eden Büyükçekmece Belediye Başkanı Dr. Hasan Akgün, öğretmenlerle bir araya geldi. Öğretmenlerden okullarla ilgili bilgi alan Başkan Akgün, "Okulların sıkıntısı bizim sıkıntımız" dedi.

Büyükçekmece Belediye Başkanı Dr. Hasan Akgün, ilçedeki okul ziyaretlerini tüm hızıyla sürdürüyor. Okul gezilerine bu kez de Sudi Özkan Kız Teknik ve Meslek Lisesi ve Serdar Adıgüzel İlköğretim okulunda devam eden Başkan Akgün, öğretmenlerle konuşarak, okulların sorunlarını dinledi.

Okullar tatil olana kadar ziyaretlerine devam edeceğini belirten Başkan Akgün, "Okulların sorunlarını ve eksikliklerini yerinde görmek ve duymak için okullar kapanana kadar okul gezilerim devam edecek. Okulların sorunu bizim sorunumuz. Olaya anında müdahale etmek ve çocuklarımıza her türlü imkanları sunmak için Büyükçekmece Belediyesi olarak elimizden geleni yapacağız" diye konuştu.

Her iki okulda da okul yönetimi ve öğretmenleriyle bir araya gelen Başkan Akgün, eğitim adına yapmış olduğu hizmetlerden bahsederek öğretmenlerin fikirlerini aldı. Öğretmenlerin sorunlarını da tek tek dinleyen Başkan Akgün, "Öğretmenlik ve belediyecilik çok kutsal bir meslek. Öğretmenler çocukları eğitmekle yükümlü bizlerde insanlara hizmet etmek onların huzurlu, mutlu, rahat bir şekilde hayatları sürdürmekle yükümlüyüz" şeklinde konuştu.

Öğretmelere bölge genelinde yapmış olduğu hizmetlerden de bahseden Başkan Akgün, "Hizmet sevgiyle başlar bizler işimizi sevmezsek başarılı olamayız" dedi. - İSTANBUL

Büyükçekmece Basketbol, Can Maxim Mutaf'ı kadrosuna dahil etti Büyükçekmece Basketbol, Can Maxim Mutaf'ı kadrosuna dahil etti BÜYÜKÇEKMECE'DE ÇÖKEN YOLA OTOMOBİL DÜŞTÜ BÜYÜKÇEKMECE'DE ÇÖKEN YOLA OTOMOBİL DÜŞTÜ
Kaynak: İHA

Son Dakika Güncel Hasan Akgün Öğretmenlerle Bir Araya Geldi - Son Dakika

Bu haber İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı İhlas Haber Ajansı kurumudur.

Advertisement