Hasankeyf'te su sporları festivali düzenlenecek - Son Dakika

Hasankeyf'te su sporları festivali düzenlenecek

01.07.2020 12:39
Hasankeyf'te su sporları festivali düzenlenecek, System.String[]

Hasankeyf'te su sporları festivali yapılacak.

Hasankeyf'te su sporları festivali yapılacak.

Batman Valisi Hulusi Şahin başkanlığında düzenlenen toplantıya Türkiye Yelken Federasyonu Başkanı Özlem Akdurak da telekonferans yöntemi ile katıldığı toplantıda eylül ayında düzenlenecek festivaldeki etkinler ele alındı.

Hasankeyf Kaymakamı Haluk Koç, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Abdulkadir Özer, Gençlik ve Spor İl Müdürü Mehmet Şafi Özperk, Müze Müdürü Şehmus Genç ile İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü temsilcisi de katıldı.

- Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Hasankeyf'te su sporları festivali düzenlenecek - Son Dakika


Son Dakika

Son Dakika! PKK'lı teröristlerin Sincar'a girdiği iddiası sonrası Irak yönetimi: Güvenlik güçleri Sincar'ın merkezinde konuşlanmaya başladı Rıza Çalımbay, G.Saray sözlerine açıklık getirdi: Hiçbir problemim yok Aliyev'den Fransa Senatosu'na Dağlık Karabağ tepkisi: Çok hoşlanıyorsanız Marsilya'yı onlara verin Önlemler sıkılaştı, Diyarbakır'ın Çüngüş ilçesinde vakalar sıfırlandı Cumhurbaşkanı Erdoğan sosyal medya şirketlerini uyardı: Türkiye vatandaşının hukukunu korumayı sürdürecek Mucize filmiyle ünlenen Seda Tosun bir zamanlar 'kedicik'miş Eroin dolu araçta yakalanmıştı, ifadesi ortaya çıktı! Ayşe Dırla, olayı yine hayatını kurtaran Kadir Şeker'e bağladı Çaldığı 18 çuval fındığı geri getiren hırsız: Hata ettiğimi anladım