Son Dakika Haberleri: Hasarlı Köprüde Tehlikeli Yolculuk

Hasarlı Köprüde Tehlikeli Yolculuk

9 ay önce

Hasarlı köprüde tehlikeli yolculuk Köprü trafiğe kapalı ama vatandaşlar kullanıyor Hatay'da tarihi köprü tehlike saçıyorHATAY - Hatay'da bir iş makinesi operatörünün dikkatsizliği sonucu kepçe darbesi ile hasar gören Tarihi Batıayaz Köprüsü trafiğe kapatılmasına rağmen vatandaşlar...

Hasarlı köprüde tehlikeli yolculuk
Köprü trafiğe kapalı ama vatandaşlar kullanıyor
Hatay'da tarihi köprü tehlike saçıyor

HATAY - Hatay'da bir iş makinesi operatörünün dikkatsizliği sonucu kepçe darbesi ile hasar gören Tarihi Batıayaz Köprüsü trafiğe kapatılmasına rağmen vatandaşlar tarafından kullanılmaya devam ediliyor.
Hatay'ın Samandağ İlçesi Batıayaz Mahallesi'nde yer alan ve piknik alanlarına geçiş güzergahı olarak bilinen Batıayaz Köprüsü, bir iş makinesinin kepçe darbesiyle hasar görmüştü. Büyükşehir Belediyesi'nin aldığı karar doğrultusunda onarım çalışmaları gerçekleştirilene kadar trafiğe kapatılan köprü tüm önlemlere rağmen vatandaşlar tarafından kullanılmaya devam ediyor.
Yıkılma tehlikesi ile karşı karşıya olan köprünün trafiğe kapatılması ve 200 metre aşağıdan yeni bir yol açılmasına rağmen vatandaşlar Batıayaz Köprüsü'nden vazgeçmiyor. Trafiğe kapalı olduğunu gösteren tabelalar koyulmasına rağmen köprüden geçen vatandaşları caydırmak için köprü girişlerini hafriyat kumlarıyla dolduran Büyükşehir belediyesi, köprüden geçişlere yine de engel olamıyor.
Hafta sonları yüzlerce araç geçiyor
Aldığı darbenin yanı sıra eski olması nedeniyle yıkılma tehlikesiyle karşı karşıya kalan Batıayaz Köprüsü, piknik alanlarına birbirine bağlayan köprü olması nedeniyle özellikle hafta sonlarında büyük araç yoğunluğu ile karşılaşıyor. Trafiğe kapalı olduğu halde yüzlerce aracın geçtiği köprü, tehlikeli yolculuklara neden oluyor.
Plastik Poşet Beyanname Sürelerinde Düzenleme Komşuları Tarafından Şikayet Edilen Zanlı, Evine Gelen Polis Memurunu Bıçakladı Oyuncu Melisa Aslı Pamuk'un Adnan Oktar'ın Programına Konuk Olduğu Video Sosyal Medyayı Salladı