Son Dakika Haberleri: Hasene Derneğinden Arjantin'de Ramazan Yardımı

Hasene Derneğinden Arjantin'de Ramazan Yardımı

2 ay önce

CUMA gününe kadar sürecek kumanya kampanyasında 600 koli kumanya Buenos Aires'de, 300 koli kumanya da Cordoba şehrinde ihtiyaç sahiplerine ulaştırılacak.

Hasene Derneğinden Arjantin'de Ramazan Yardımı, System.String[]
CUMA gününe kadar sürecek kumanya kampanyasında 600 koli kumanya Buenos Aires'de, 300 koli kumanya da Cordoba şehrinde ihtiyaç sahiplerine ulaştırılacak. Arjantin İslam Merkezi Yönetim Kurulu Üyesi Gemal el Sayer, "90 yıllık bir kurum olan İslam Merkezi olarak dini, kültürel ve sosyal aktiviteler ve esasında helal gıda belgelendirmesi üzerinde çalışıyoruz. Çok şükür ki, her yıl olduğu gibi Müslümanlara gıda yardımı yapabilmek için Hasene ile çalışıyoruz" dedi.

Arjantin'de yaklaşık 400 bin Müslüman'ın bulunduğunu belirten Sayer, "8 yıldır çalıştığımız Hasene ile en çok ramazan ve kurban yardımları yapıyoruz. Bu yıl da hem Müslümanlara hem de farklı dine mensup olanlara gerekli yardımları ulaştırmak istiyoruz" ifadelerini kullandı.
Kaynak: Hürriyet

Haber Yayın Tarihi : 30.04.2019 12:25 Ayının mağarada esir aldığı adam, 1 ay boyunca idrarını içerek hayatta kaldı Komşular kötü koku ihbarında bulundu! Eve giren polis büyük şok yaşadı Esenler Otogarı'nda akılalmaz olay! Gece gelip duvar ördüler