Sivas'ta hasta yakını polis memuru, güvenlik görevlileri ve meslektaşlarına saldırdı - Son Dakika

Sivas'ta hasta yakını polis memuru, güvenlik görevlileri ve meslektaşlarına saldırdı

Son Güncelleme: 18.09.2023 19:08

Sivas'ta, yoğun bakımdaki annesini ziyaret etmek için hastaneye gelen polis memuru ve beraberindeki 2 kişi ile hastanenin güvenlik görevlileri arasında tartışma çıktı. Tartışmanın kavgaya döndüğü anlarda, hastanede bulunan polisler de olaya müdahil oldu. Biri polis 3 hasta yakını, önce güvenlik görevlilerine ardından da polis memurlarına saldırdı. Olay anı güvenlik kameralarına yansırken saldırgan polis memuru açığa alındı.

Sivas'ta biri polis 3 hasta yakını, önce güvenlik görevlilerine, sonra da hastanede başka bir olay için bulunan polislere saldırdı. O anlar güvenlik kameralarına yansıdı.

Olay, 15 Eylül günü saat 21.00 sıralarında Sivas Numune Hastanesinde meydana geldi. Yoğun bakım servisinde yatan ve entübe olan annesi için hastaneye giden memuru Y.P., kardeşi T.P. ve yakınları B.K. ile hastane güvenlik personeli arasında tartışma çıktı. Büyüyen tartışmada hasta yakınları güvenlik görevlilerine saldırdı.

Hasta yakını polis memuru, önce güvenlik görevlilerine sonra meslektaşlarına saldırdı

MESLEKTAŞINA SALDIRDI

O sırada hastanede başka bir olay için bulunan polis ekipleri meslektaşlarını sakinleştirmek için kavgaya müdahale etmek istedi. Konuşma kısa sürede tartışmaya dönüştü. Büyüyen tartışma sonrası polis memuru ve diğer hasta yakınları kavgaya müdahale eden polis memurlarına da saldırdı.

Hasta yakını polis memuru, önce güvenlik görevlilerine sonra meslektaşlarına saldırdı

POLİS MEMURU AÇIĞA ALINDI

T.P. isimli hasta yakınının elinde bulunan bastonla polis memurlarına vurduğu anlar güvenlik kamerasına yansıdı. Sağlık çalışanlarının 'beyaz kod' vermesi üzerine hastaneye takviye ekipler sevk edildi. Olayla ilgili soruşturma başlatıldı. Polis memuru Y.P. soruşturma çerçevesinde açığa alındı. Olayla ilgili soruşturma devam ediyor.

Kaynak: İHA

Son Dakika Güncel Sivas'ta hasta yakını polis memuru, güvenlik görevlileri ve meslektaşlarına saldırdı - Son Dakika


Advertisement