Hasta yakını sağlık çalışanına saldırdığı dehşet anları kameraya yansıdı - Son Dakika

Hasta yakını sağlık çalışanına saldırdığı dehşet anları kameraya yansıdı

24.11.2022 15:00

İzmir Dokuz Eylül Tıp Fakültesi Hastanesinde bir hasta yakını tartıştığı sağlık çalışanına saldırdı. Saldırganın sağlık çalışanına yumruk attığı ve ısırdığı anlar vatandaşlar tarafından cep telefonuyla kaydedildi.

Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi'nde operasyona alınan bir hastanın yakını ile danışmada çalışan personel arasında tartışma çıktı.

SAĞLIK ÇALIŞANINA YUMRUK SALLADI

Tartışmanın büyümesi üzerine hasta yakını olduğu öğrenilen kişi, personelin üzerine yürüdü. Hızını alamayan kadın, daha sonra sağlık çalışanına hakaretler savurarak kolunu ısırdı ve yumruklar salladı. Daha sonra kavga, vatandaşların araya girmesiyle sona erdi.

Hasta yakını sağlık çalışanına saldırdı, ısırdı:

O ANLAR KAMERADA

Hasta yakının personele saldırdığı anlar ise bir vatandaş tarafından cep telefonu kamerasıyla görüntülendi. Görüntüde, adının Ece olduğu öğrenilen kişinin personele saldırdığı, hakaret ettiği ve kolunu ısırdığı anlar yer aldı.

Hasta yakını sağlık çalışanına saldırdı, ısırdı:
Kaynak: İHA
YORUMLAR (2)
  • Nuri Çamlı: Ertelemesiz 3 ay hapis cezası getirin..Suçu kamu davası kapsamına alın..Şikayete tabi olmasın..Bunlar gibisine tokat gibi gelir..Ceza gelrse Hastahanelerde bu görüntüler olmaz..Çözmek istiyorsanız yapın.. Cevap Yaz 11 1 Yayından Kaldır
  • Necati Kaya: O kadın edepsiz,terbiyesizdir. Sağlık sisteminden atılmalıdır. Evde 10 yaşındaki çocuguna sözü geçmez,gelir hastanede çirkeflik yapar. Cevap Yaz 17 3 Yayından Kaldır
500
İzmir'den Asgari Ücret Çağrısı: 'Açlığı Kabul Etmiyoruz, Yoksulluk Sınırını Aşan Bir Ücret İstiyoruz' İzmir'den Asgari Ücret Çağrısı: 'Açlığı Kabul Etmiyoruz, Yoksulluk Sınırını Aşan Bir Ücret İstiyoruz' Özler Yörük cinayetinde sanıklara ceza yağdı Özler Yörük cinayetinde sanıklara ceza yağdı Narkotik Suçlarla Mücadele Daire Başkanlığından 'Bataklık Soruşturması' açıklaması Narkotik Suçlarla Mücadele Daire Başkanlığından 'Bataklık Soruşturması' açıklaması

Son Dakika 3. Sayfa Hasta yakını sağlık çalışanına saldırdığı dehşet anları kameraya yansıdı - Son Dakika

Bu haber İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı İhlas Haber Ajansı kurumudur.

Advertisement