Hasta yakınıyla sekreterin tartışması karakolda son buldu - Son Dakika

Hasta yakınıyla sekreterin tartışması karakolda son buldu

5 gün önce

Hasta yakınıyla sekreterin tartışması karakolda son bulduZONGULDAK'ın Ereğli ilçesindeki özel hastanenin acil servisinde, hasta yakının doktor yanında çalışan sekreteri darp etmeye çalışması güvenlik kamerasına yansıdı.

Hasta yakınıyla sekreterin tartışması karakolda son buldu

ZONGULDAK'ın Ereğli ilçesindeki özel hastanenin acil servisinde, hasta yakının doktor yanında çalışan sekreteri darp etmeye çalışması güvenlik kamerasına yansıdı.

Olay, ilçede faaliyet gösteren özel hastanede meydana geldi. Eşiyle birlikte hasta olan çocuklarını özel hastaneye götüren C.D., doktorla görüşmek istedi. İddiaya göre, C.D. doktorun yerinde olmadığını ve kısa süre sonra geleceğini söyleyen sekreter Ç.K.'ya tepki gösterdi. Yaşanan tartışma diğer hasta ve yakınlarının araya girmesiyle son buldu. Ancak bir süre sonra Ç.K. ile C.D.'nin eşi tartışmaya başladı. C.D. bir kez daha Ç.K.'nın yanına giderek sözlü tartışmaya devam edince özel güvenlik görevlisi ve vatandaşlar araya girdi. Güvenlik görevlileri, C.D.'yi hastane dışına çıkarmaya çalıştı.

Yaşanan olayın ardından hastaneye gelen polis, iki tarafı da ilçe emniyet müdürlüğüne götürdü. İki tarafında birbirinden şikayetçi olduğu olayda, Ç.K.'nın psikolojisinin bozulduğu gerekçesi ile 3 gün rapor aldığı öğrenildi. Polis iki tarafların ifadesini alırken, soruşturma başlatıldı.

Hasta yakınıyla sekreterin tartışması karakolda son buldu

Haber Yayın Tarihi: 16.01.2020 05:26 Kaynak: DHASon Dakika

Erkeklerde sperm üretimini, kadınlarda yumurta sayısını azaltıyor! Alışveriş fişleriyle ilgili korkutan uyarı
Tuğba öğretmenin erkek arkadaşı: Bir gece önce telefonunun şifrelerini yolladı Kırklarelispor, Ziraat Türkiye Kupası'nda tarih yazıyor AEK, Caner Erkin'i transfer etmek istiyor

Son Dakika Haberleri