Hastaları bikiniyle tedavi ederek ülkeyi karıştıran hemşirenin kim olduğu ortaya çıktı - Son Dakika

Hastaları bikiniyle tedavi ederek ülkeyi karıştıran hemşirenin kim olduğu ortaya çıktı

Geçtiğimiz günlerde internette yayılan bir görsel, Rusya'yı ayağa kaldırdı. Havanın sıcak olması sebebiyle bikinisinin üzerine şeffaf bir önlük giyen hemşirenin 23 yaşındaki Nadya olduğu tespit edildi.

Yeni tip koronavirüs (Kovid-19) hastalarını bikinisinin üzerine giydiği koruyucu önlük ile tedavi etmeye çalışan Rus hemşirenin kim olduğu ortaya çıktı. Hastalarının ve kendisinin sağlığını riske attığı için uyarı cezası alan hemşirenin 23 yaşındaki Nadya olduğu tespit edildi.

Kovid-19 salgınının yeni merkez üssü haline gelen Rusya, bikinisiyle hastalara müdahale eden genç hemşireyi konuşuyor. Havanın sıcak olması dolayısıyla bikinisinin üzerine sadece şeffaf bir önlük giyen 23 yaşındaki hemşirenin isminin Nadya olduğu ortaya çıktı.

Hastaları bikiniyle tedavi ederek ülkeyi karıştıran hemşirenin kim olduğu ortaya çıktı

DESTEK MESAJLARI YAĞIYOR

Hem kendi sağlığını hem de hastaların sağlığını riske atan Nadya'ya ise hem sosyal medyada hem de doktorlar ve sağlık çalışanları tarafından çok sayıda destek mesajı geliyor.

"MALZEME EKSİKLİĞİ VAR"

Çok sayıda doktor ve sağlık çalışanı, hastanelerin özellikle Kovid-19 hastalarına bakılan koğuş ve bölümlerinde malzeme eksikliği yaşandığını söyleyerek genç hemşireye destek verdi.

Öte yandan hemşirelerin ve sağlık çalışanlarının fotoğraflarının çekilmesinin de etik olmadığını açıklayan çok sayıda sağlık çalışanı, "Biz sizi iyileştirmeye çalışıyoruz, bizim fotoğrafımızı çekmemelisiniz" diyerek yeni bir kampanya başlattı.

HEMŞİRE ÖZÜR DİLEMİŞTİ

Ülkenin batısındaki Tula kentinde bulunan Bölge Hastanesi'nde görevli olan hemşire Nadya, özel giysiyle uzun süre sıcak hava şartlarında çalışmaktan bunaldığını söyleyerek özür dilemişti.

Hastaları bikiniyle tedavi ederek ülkeyi karıştıran hemşirenin kim olduğu ortaya çıktı
YORUMLAR (40)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika

Trump, polis tarafından boğularak öldürülen George Floyd hakkında ilk kez konuştu İngiltere'de ilk kez başörtülü bir kadın hakim oldu Cani baba, 35 yaşındaki kişiye kaçan 13 yaşındaki kızının uykudayken kafasını kesti ABD'de koronavirüs nedeniyle 27 Mayıs'ta 839 kişi hayatını kaybetti ABD ayakta! Polisin bir vatandaşı boğarak öldürmesi, halkı sokaklara döktü ABD'de polisin boğarak öldürdüğü siyahi genç olayında yeni görüntüler ortaya çıktı Ukrayna'da Türk turistler, "en cömert turist" seçildi ABD'de "siyahi ırkçılık" bitmiyor! Skandal görüntü sonrası sokaklara dökülen halk polisle çatışıyor Son Dakika: NASA'nın 9 yıl sonra düzenleyeceği ilk insanlı uzay seferi 30 Mayıs'a ertelendi Hastanenin kapısında 3 aydır böyle bekliyor! Sebebi yürek yaktı Son Dakika: İspanya'da koronavirüs nedeniyle son 24 saatte sadece 1 kişi hayatını kaybetti Yunanistan, halkını koronavirüsten korumak için verem aşısını deniyor ABD'de polis şimdi de siyahi bir kadını yumrukladı Japon hükümeti turizmi canlandırmak için tatile çıkacak vatandaşlarına günlük 1.250 lira verecek Rahip, koronavirüsü durdurmak için kendini toprağa gömüp etrafında ateş yaktı