Son Dakika Haberleri: Hastane Güvenliğine Bıçakla Saldırı Güvenlik Kamerasında

Hastane Güvenliğine Bıçakla Saldırı Güvenlik Kamerasında

2 ay önce

İstanbul Kadıköy'de park yeri sebebiyle hastane güvenliğiyle tartışan şahıs, bıçak çekerek saldırmaya çalıştı. Hastane otoparkında gerçekleşen bıçaklı kavga güvenlik kamerasına saniye saniye yansıdı.

İstanbul Kadıköy'de park yeri sebebiyle hastane güvenliğiyle tartışan şahıs, bıçak çekerek saldırmaya çalıştı. Göztepe Eğitim Araştırma Hastanesinin otoparkında gerçekleşen bıçaklı kavga güvenlik kamerasına saniye saniye yansıdı.

Olay geçtiğimiz Eylül ayında Göztepe Eğitim ve Araştırma Hastanesinde meydana geldi. Bir şahıs, hastanenin güvenlik görevlileri ile park yeri sebebiyle tartıştı. Bir kolu alçıda olan şahıs, tartıştığı güvenlik görevlilerine bıçak çekti. Bıçaklı şahıs güvenlik görevlilerinin üzerine bıçakla yürüyerek saldırmak üzere hamleler yaptı.

SALDIRI ANI SANİYE SANİYE KAYDEDİLDİ

Kavgayı fark eden çevredeki vatandaşlar olaya müdahale ederek bıçaklı şahsı durdurmaya çalıştı. Şahıs, çevredekilerin de müdahalesi ile ikna oldu ve olay yerini terk etti. Hastane otoparkında güvenlik görevlilerini bıçak çekilen kavga güvenlik kamerasınca saniye saniye kaydedildi.

Görüntülerde tek kolu alçıda olan şahıs güvenlikle kavga ederken bıçağını çekiyor ve güvenlik görevlilerinin üzerine yürüyor, güvenlik ile çevredekiler adamı durdurmaya çalışıyor, şahıs vazgeçip olay yerini terk ediyor.

Haber Yayın Tarihi : 21.03.2019 10:01 Kaynak: İHAYSK, AK Parti'nin İtirazını Reddetti, "KHK'lılar Oy Kullanabilir" Dedi 27 Yıl Komada Kalan Kadın Uyandı! İşte Söylediği İlk Söz Rol Gereği Cinsel Saldırıya Uğrayan Oyuncu Kübra Kılınçkaya'dan Açıklama: Rüyalarıma Girdi