Hastane, Kışla ve Mehmet Buyruk Caddelerinin Kesiştiği Kavşakta Düzenleme - Son Dakika

Hastane, Kışla ve Mehmet Buyruk Caddelerinin Kesiştiği Kavşakta Düzenleme

12.01.2012 16:33
Hastane, Kışla ve Mehmet Buyruk Caddelerinin Kesiştiği Kavşakta Düzenleme, System.String[]

Malatya'da, Hastane, Kışla ve Mehmet Buyruk caddelerinin kesiştiği kavşakta düzenleme çalışması başlatıldı.

Malatya'da, Hastane, Kışla ve Mehmet Buyruk caddelerinin kesiştiği kavşakta düzenleme çalışması başlatıldı.

Malatya Belediyesi'nden yapılan açıklamada, Mehmet Buyruk Caddesi'nde yapılan yenileme çalışması sonrası, trafik akışında nispeten iyileştirme sağlandığı belirtildi. Orduevi ile Merkez Komutanlığı'nın önündeki mevcut kavşakta zaman zaman sıkıntılar yaşanması nedeniyle yeni düzenleme çalışmalarına başlandığı bildirildi.

Merkez Komutanlığı önündeki refüjün 10 metre geriye alındığı, 8 metre ebadında orta göbek konularak dönüşlerin daha düzenli hale getirildiği belirtilerek, dönüş için kullanım alanının genişletildiği ifade edildi.

Belediye Başkanı Ahmet Çakır, yaptığı açıklamada, Mehmet Buyruk ve Hastane Caddesi'nin başladığı noktada araç kullanım alanının 5.85 metre olarak korunduğunu belirtti. Çakır, "Atatürk Caddesi ile Kanalboyu istikametinden gelerek doğuya dönüş yapan araçlar, özellikle Mehmet Buyruk Caddesi'ne dönüşlerinde sıkıntı yaşıyorlardı. Bu noktada yaşanan sıkıntıları çözmek amacıyla başlattığımız yeni kavşak düzenleme çalışması büyük oranda tamamlandı. Kavşağın hizmete girmesiyle birlikte trafik akışı daha düzenli ve güvenli bir hale gelecektir." dedi.

Hastane, Kışla ve Mehmet Buyruk Caddelerinin Kesiştiği Kavşakta Düzenleme

- Kaynak: CHA

Son Dakika Yerel Hastane, Kışla ve Mehmet Buyruk Caddelerinin Kesiştiği Kavşakta Düzenleme - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Oyuncu Berk Atan'ın İzmir'de yaşayan ailesi depreme evlerinde yakalandı 5'er kiloluk kırlangıç balıkları 500'er liradan satışa sunuldu Marmara Bölgesi'nde kuvvetli sağanak bekleniyor Kabe'de panik anları! Aracıyla Mescid-i Haram'a daldı Ailesinden gizlice doğum yapan 14 yaşındaki kız çocuğunun bebeği, derin dondurucuda bulundu Depremin vurduğu Seferihisar, havadan görüntülendi İzmir depreminden sonra yaptığı paylaşım infial yarattı! "Felaketi kendileri istedi" diyen şahıs yakalandı Depremin dehşetini ortaya çıkaran apartman! Prof. Dr. Oğuz Çelik, 'bomba kat'a dikkat çekti