Son Dakika Haberleri: Hastane Odalarında '23 Nisan Sevinci'

Hastane Odalarında '23 Nisan Sevinci'

5 yıl önce

Kanser ve çeşitli hastalıklardan tedavi gören çocuklar, hastanede aldıkları hediyelerle bayram sevinci yaşadı.

Hastane Odalarında '23 Nisan Sevinci', System.String[]
Kanser ve çeşitli hastalıklardan tedavi gören çocuklar, hastanede aldıkları hediyelerle bayram sevinci yaşadı. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nı, İzmir Dr. Behçet Uz Çocuk Hastalıkları Hastanesi'nde tedavi gören çocuklar da coşkuyla kutladı.

İzmir Güney Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Prof.Dr. Behzat Özkan, hastanede yatan çocukların 23 Nisan sevincini yaşamalarına ortak olmak için hediyeler dağıttıklarını belirterek, "Hastanemizde yatan çocuklarımızı memnun etmek için ve onların üzüntüleri varsa birlikte paylaşmak adına buradayız. Dışarıdaki çocuklarımız bayramı gönüllerince kutlarken, biz de hastanede yatan evlatlarımızı ziyaret ederek, onları memnun etmeye çalıştık. Bugün hepimizin bayramı aslında, egemenlik hepimizin" diye konuştu.

Hastane Başhekimi Prof.Dr. Ali Anarat da, 23 Nisan sevincini tedavi gören çocuklara da yaşatmak istediklerini söyleyerek, "Bugün hastanemizde çocuklarımızla birlikte olmak ve bu bayramı onlarla paylaşmak istedik. Çocuklarımız kendi gayretleriyle her yeri süslemiş, bu bayrama canı gönülden katılmış. Bizler de onlarla olmaktan çok mutluyuz" dedi.

Şeker hastası 9 yaşındaki Yasin Erguvan da, hasta olsa da 23 Nisan Çocuk Bayramı'nı kutladıklarını belirterek, "Arabaları çok seviyorum, bu hediye de beni çok mutlu etti" dedi.

10 yaşındaki Medine Kurt ise, duygularını şöyle ifade etti: "Doktor amcalarım beni ziyaret etti hediye verdi. Çok mutluyum, hastanede de olsam bugünü kutluyorum." - İZMİRArtık Kota Aşımında İnternet Yavaşlamayacak, Kesilecek Diriliş Ertuğrul'un Başrol Oyuncusu Engin Altan Düzyatan İçin Ayrılık Kararı Verildi

Venezuela Devlet Başkanı Maduro, Darbe Girişiminin Başarısızlıkla Sonuçlandığını Açıkladı