Hastanede Sıra Kavgası: 1 Yaralı - Son Dakika

Hastanede Sıra Kavgası: 1 Yaralı

02.01.2012 15:41
Hastanede Sıra Kavgası: 1 Yaralı, System.String[]

Muğla Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde, iki kişi arasında sıra yüzünden çıkan tartışma bıçaklı kavgaya dönüştü.

Muğla Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde, iki kişi arasında sıra yüzünden çıkan tartışma bıçaklı kavgaya dönüştü. Poliklinik dışında devam eden taşlı bıçaklı kavgada, 49 yaşındaki Elattin Kaya yaralandı.

Hastanede sıra sisteminin arızalanması sebebiyle sabah saatlerinde uzun kuyruklar oluştu. Sırada bekleyenlerden Kaya ile 52 yaşındaki Raşit Dural arasında tartışma çıktı. Tartışmanın büyümesi üzerine ikili, hastane bahçesine çıkarak kavga etmeye başladı. Dural'ın, kendini taşla savunmaya çalışan Kaya'yı karnından defalarca bıçakladığı iddia edildi. Bir kadının araya girerek kavgayı ayırmasından sonra Dural, motosikletine binerek kaçarken Kaya ise genel cerrahi servisinde tedavi altına alındı. Olaydan sonra emniyet güçlerince yapılan aramalarda zanlı Raşit Dural, şehir merkezinde yakalanarak gözaltına alındı. Dural, emniyetteki ifadesinin arından adliyeye sevk edilecek.

Hastane Başhekimi Dr. Fahri Tuna, Elattin Kaya'nın sağlık durumunun ciddiyetini koruduğunu belirterek, "Vatandaşımız, göğsünden ve karnından iki yara almış. Göğsündeki yüzeysel bir yara olduğu için tehlike oluşturmuyor. Karnındaki ise biraz tehlikeli, karın zarı delinmiş. Dr. Hasan Altunkılıç tarafından gerekirse ameliyata alınacak." dedi.

Hastanede Sıra Kavgası: 1 Yaralı

- Kaynak: CHA

Son Dakika Güncel Hastanede Sıra Kavgası: 1 Yaralı - Son Dakika


Son Dakika

Yusuf Yazıcı, Sparta Prag karşısında Lille adına 2 gol attı Kütahya Valisi Çelik: Vaka sayısında önemli oranda artış var Son Dakika! Sağlık Bakanı Fahrettin Koca: İstanbul'da vaka sayısı Türkiye genelinin yüzde 40'ına ulaştı İlkokul öğrencisinde korona çıktı, 13 öğrenci karantinaya alındı İki kez ayağı kırılan Galatasaraylı, Emre Akbaba'nın bacağının son hali üzüntü yarattı Azerbaycan ordusunun Karabağ'da esir aldığı Ermeni askerlerin görüntüsü yayınlandı 5 yaşındaki çocuğun boğazından canlı solucan çıkarıldı! Bir yıldır midesinde yaşıyormuş Ermenistan Savunma Bakanlığı yetkilisi: Azerbaycan ordusu bizden çok üstün, savaş tarihinde böyle bir durum yok