Son Dakika Haberleri: Hastanede Sıra Kavgası: 1 Yaralı

Hastanede Sıra Kavgası: 1 Yaralı

8 yıl önce

Muğla Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde, iki kişi arasında sıra yüzünden çıkan tartışma bıçaklı kavgaya dönüştü.

Hastanede Sıra Kavgası: 1 Yaralı, System.String[]
Muğla Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde, iki kişi arasında sıra yüzünden çıkan tartışma bıçaklı kavgaya dönüştü. Poliklinik dışında devam eden taşlı bıçaklı kavgada, 49 yaşındaki Elattin Kaya yaralandı.

Hastanede sıra sisteminin arızalanması sebebiyle sabah saatlerinde uzun kuyruklar oluştu. Sırada bekleyenlerden Kaya ile 52 yaşındaki Raşit Dural arasında tartışma çıktı. Tartışmanın büyümesi üzerine ikili, hastane bahçesine çıkarak kavga etmeye başladı. Dural'ın, kendini taşla savunmaya çalışan Kaya'yı karnından defalarca bıçakladığı iddia edildi. Bir kadının araya girerek kavgayı ayırmasından sonra Dural, motosikletine binerek kaçarken Kaya ise genel cerrahi servisinde tedavi altına alındı. Olaydan sonra emniyet güçlerince yapılan aramalarda zanlı Raşit Dural, şehir merkezinde yakalanarak gözaltına alındı. Dural, emniyetteki ifadesinin arından adliyeye sevk edilecek.

Hastane Başhekimi Dr. Fahri Tuna, Elattin Kaya'nın sağlık durumunun ciddiyetini koruduğunu belirterek, "Vatandaşımız, göğsünden ve karnından iki yara almış. Göğsündeki yüzeysel bir yara olduğu için tehlike oluşturmuyor. Karnındaki ise biraz tehlikeli, karın zarı delinmiş. Dr. Hasan Altunkılıç tarafından gerekirse ameliyata alınacak." dedi.Askere Gidemeyeceğini Öğrenen Genç, İntihar Girişiminde Bulundu Halkbank, 22 Bin TL Maaş Alan Milletvekillerine 10 Bin TL Promosyon Ödemesi Yaptı

Son Dakika! Erdoğan'la Görüşen ABD'li Senatör'den YPG Açıklaması: PKK'nın Politik Koludur