Hastanede 'Şüpheli Çanta' Alarmı - Son Dakika

Hastanede 'Şüpheli Çanta' Alarmı

12.10.2017 13:13

- Hastanede 'Şüpheli Çanta' tatbikatıTEKİRDAĞ - Tekirdağ Malkara Devlet Hastanesi'nde 'Şüpheli Çanta' üzerinde tatbikat gerçekleştirildi.

- Hastanede 'Şüpheli Çanta' tatbikatı

TEKİRDAĞ - Tekirdağ Malkara Devlet Hastanesi'nde 'Şüpheli Çanta' üzerinde tatbikat gerçekleştirildi.

İlçe Devlet Hastanesi'nde 'Hastane Afet Planı' çerçevesinde, itfaiye, polis ve sağlık ekiplerinin katılımıyla 'Şüpheli Çanta' tatbikatı gerçekleştirildi.

Senaryo gereği, şüpheli paketin bulunduğu alan güvenlik şeridiyle kapatıldı. Haber verilmesi üzerine olay yerine çok sayıda itfaiye, polis ve 112 ekibi sevk edildi. Hastanedeki hastalar güvenli bölgelere tahliye edildi. Ekipler daha sonra çantaya kontrol bir şekilde müdahale etti.

Tatbikata ilişkin açıklamada bulunan Şarköy Devlet Hastanesi Başhekimi ve Malkara Devlet Hastanesi Başhekim Vekili Dr. Çetin Kirezli, 'Şüpheli Paket' üzerinde gerçekleştirilen Afet Plan Tatbikatının başarılı geçtiğini ifade etti.

Hastanede 'Şüpheli Çanta' Alarmı
Hastanede 'Şüpheli Çanta' Alarmı
Hastanede 'Şüpheli Çanta' Alarmı
Hastanede 'Şüpheli Çanta' Alarmı

Kaynak: İHA

Son Dakika 3. Sayfa Hastanede 'Şüpheli Çanta' Alarmı - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Survivor 2021'in 6. bölüm fragmanı yayınlandı! Steven ve Çağrı birbirine giriyor Kanser sandılar, biyopsi bile yapıldı; akciğerinden 32 yıl sonra çam fıstığı çıktı Bilim Kurulu Üyesi Prof. Dr. Yeşim Taşova, Çin aşısındaki yan etkileri tek tek sıraladı İki otomobil çarpıştı, ortalık can pazarına döndü: 3 ölü, 4 yaralı Ünlü manken Ebru Şallı, yeni yaşını eşiyle Meksika'da kutladı Irak'ta kuş gribi alarmı! 60 bin tavuk itlaf edildi Türkiye'nin koronavirüs aşı programındaki başarısı dünya gündeminde: Bir günde yaptıkları aşıyı Fransa 3 haftada yaptı Ramo'da şok eden ayrılık! Başrol oyuncusu diziye veda ediyor