Hastanede Tedavi Gören Çocuklar Unutulmadı - Son Dakika

Hastanede Tedavi Gören Çocuklar Unutulmadı

21.04.2011 15:27
Hastanede Tedavi Gören Çocuklar Unutulmadı, System.String[]

ESOGÜ Tıp Fakültesi Hastanesi Başhekimliği, hastanelerinden tedavi gören çocuklara yönelik 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla bir eğlence düzenlendi.

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Başhekimliği, hastanelerinden tedavi gören çocuklara yönelik 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla bir eğlence düzenlendi.

ESOGÜ Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Mehmet Sinan Erginel, Prof. Dr. Necla Özdemir Konferans Salonu'ndaki etkinlikte yaptığı konuşmada, çocukların yarının gençleri, idarecileri ve hekimleri olduğunu belirterek, böyle bir bayramın Atatürk tarafından çocuklara hediye edilmesinin mutluluk verici olduğunu kaydetti.

ESOGÜ Tıp Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Necmi Ata, çocukların toplumun ve ailenin en önemli bireylerinden olduğunu belirterek, böyle bir etkinlikte çocuklarla birlikte olmaktan duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Konuşmaların ardından Meserret İnel İlköğretim Okulu, Atayurt Koleji ve Gelişim Koleji öğrencileri tiyatro gösterileri ve çeşitli etkinlikler sundu. Tedavi gören çocuklar güzel vakit geçirdi.

- ESKİŞEHİR

Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Hastanede Tedavi Gören Çocuklar Unutulmadı - Son Dakika


YORUMLAR
500

Son Dakika

Serie A'ya damga vuran olay! Elinde su şişesiyle rakibine çalım atıp, topu ağlara gönderdi 00:31 Serie A'ya damga vuran olay! Elinde su şişesiyle rakibine çalım atıp, topu ağlara gönderdi Koronavirüs risk haritası Bakan Koca'yı üzdü: Bugün renksiz bir gün 23:37 Koronavirüs risk haritası Bakan Koca'yı üzdü: Bugün renksiz bir gün İç çamaşırlarıyla objektif karşısına geçen Adriana Lima'nın pozları ortalığı salladı 22:59 İç çamaşırlarıyla objektif karşısına geçen Adriana Lima'nın pozları ortalığı salladı
Erdoğan-Putin görüşmesi öncesi Lavrov'dan Türkiye'ye İdlib eleştirisi: Biraz yavaş ilerliyor 22:11 Erdoğan-Putin görüşmesi öncesi Lavrov'dan Türkiye'ye İdlib eleştirisi: Biraz yavaş ilerliyor ABD'li oyuncu Bella Thorne, panseksüel olduğunu açıkladı 18:54 ABD'li oyuncu Bella Thorne, panseksüel olduğunu açıkladı Canlı canlı gömülen bebek olayının altından yasak aşk çıktı: Bebekten kurtulmak için annemle bu planı yaptık 16:18 Canlı canlı gömülen bebek olayının altından yasak aşk çıktı: Bebekten kurtulmak için annemle bu planı yaptık
Sınırları zorlayan Aynur Aydın, 15:48 Sınırları zorlayan Aynur Aydın, "Aşk" mesajlı iç çamaşırıyla poz verdi ABD'li televizyon kanalı Erdoğan'ın açıklamalarından rahatsız oldu: Bize rağmen meydan okuyor 14:47 ABD'li televizyon kanalı Erdoğan'ın açıklamalarından rahatsız oldu: Bize rağmen meydan okuyor
Advertisement