Hastaneden taburcu olan Mehmet Ali Erbil'den çapkınlık sorularına şaşırtan cevap - Son Dakika

Hastaneden taburcu olan Mehmet Ali Erbil'den çapkınlık sorularına şaşırtan cevap

8 ay önce

8,5 ay sonra tedavi gördüğü hastaneden taburcu olan ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil, çapkınlık sorularına verdiği cevapla güldürdü. Erbil, "Hiç öyle keskin şeyler söylemem" yorumunda bulundu.

Hastaneden taburcu olan Mehmet Ali Erbil'den çapkınlık sorularına şaşırtan cevap, System.String[]

Evinin banyosunda düşerek kaburgalarını kıran daha sonra yıllardır mücadele ettiği kaçış sendromu hastalığı nükseden ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil, 258 gün tedavi gördüğü hastaneden taburcu oldu. Taburcu olmadan önce hastane odasında kızları Sezin, Yasmin ve oğlu Ali Sadi'yle poz veren şovmen, gazeteci İsmail Bayrak'la keyifli bir röportaj gerçekleştirdi.

ESKİ FORMUNA GERİ DÖNDÜ

Magazin dünyasından çapkınlıklarıyla ün salmış olan ünlü şovmen, verdiği cevaplarla güldürdü. Şovmeni eski formuna geri döndüğünü gören sevenleri büyük mutluluk yaşadı.

"KADINLAR BENİ BIRAKIRSA BIRAKIR"

Çapkınlıklarıyla ünlü olan Erbil, "Artık çapkınlık yapmaz" yorumlarına esprili bir yanıt verdi: "Hiç öyle keskin şeyler söylemem. Kadınlar beni bırakırsa bırakır, sonuçta sakat bir adamım (Gülüyor). Ama artık değiştim, en azından telefon numaramı değiştirdim."

"NEDEN OLMASIN?"

Mehmet Ali Erbil, "Yeniden evlilik düşünür müsünüz" sorusuna şu yanıtı verdi: "Büyük bir ailem var. Üç eski eşim de, çocuklarım da birbirleriyle görüşüyor. Yaptığım evliliklerde başarılı olamadım ama yalnızlık kötü. Bir daha evlilik neden olmasın" yanıtını verdi.

Hastaneden taburcu olan Mehmet Ali Erbil'den çapkınlık sorularına şaşırtan cevap
Haber Yayın Tarihi: 03.07.2019 03:32 

YORUMLAR


Son Dakika

Şampiyonaya katılmak isteyen Kenan Sofuoğlu'na Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan izin çıkmadı
Mahkemede 20 yıl ceza aldığını duyan sanık, ağzına sakladığı kalemi boynuna sapladı Türkiye'nin gündemindeki Atakan Kayalar, sosyal medyayı ikiye böldü