Hastaneye Karnında İnşaat Demiri ile Getirildi - Son Dakika

Hastaneye Karnında İnşaat Demiri ile Getirildi

18.10.2018 02:44

Hastaneye karnında inşaat demiri ile getirildiNİĞDE - Niğde'de çalıştığı inşaatın ikinci katından düşen 28 yaşındaki Saim G., zeminde bulunan demir çubuğun üzerine düştü.

Hastaneye karnında inşaat demiri ile getirildi

NİĞDE - Niğde'de çalıştığı inşaatın ikinci katından düşen 28 yaşındaki Saim G., zeminde bulunan demir çubuğun üzerine düştü.

İşçinin karnına saplanan demiri İtfaiye keserken, yaralanan işçi vücuduna saplanan demir parçasıyla hastaneye kaldırıldı.

Bor İlçesinde bir inşaatın ikinci katında çalışan Saim G., dengesini kaybederek, inşaat sahasında bulunan demirin üstüne düştü. Yaralanan işçiyi gören arkadaşları durumu yetkililere bildirdi. Olay yerine itfaiye ve sağlık ekipleri sevk edildi. İtfaiye ekipleri karnına saplanan demiri kesti. Daha sonra işçi sağlık ekipleri tarafından vücudundaki demir ile hastaneye kaldırıldı. Ömer Halisdemir Eğitim ve Araştırma Hastanesi kaldırılan işçinin sağlık durumunun ağır olduğu öğrenildi.

Polis kazayla ilgili inceleme başlattı.

Hastaneye Karnında İnşaat Demiri ile Getirildi
Hastaneye Karnında İnşaat Demiri ile Getirildi
Hastaneye Karnında İnşaat Demiri ile Getirildi
Hastaneye Karnında İnşaat Demiri ile Getirildi

Kaynak: İHA

Son Dakika 3. Sayfa Hastaneye Karnında İnşaat Demiri ile Getirildi - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Rusya TürkAkım üzerinden Avrupa'ya gaz arzını artırmayı planlıyor Mesut Özil'e imza töreninde Arda Turan soruldu: Çok yetenekli bir kardeşimiz Altının kilogramı 436 bin 500 liraya geriledi MAK araştırmadan yılın ilk anketi! MHP ve HDP baraj altı kaldı, İYİ Parti'deki yükseliş dikkat çekti Burak Yılmaz'ın sözlerine Mesut Özil'den yanıt: İnşallah Türkiye'yi güzel temsil eder İzmir'in göbeğindeki mahalle, yıllardır doğal gaz bekliyor Polis - öğretmen çiftten haber alamayan arkadaşları eve girince acı manzarayla karşılaştı Sokağa çıkma yasağında şehir merkezinde çıplak bir şekilde yürüyen adam, görenleri dumura uğrattı