HAT-MAR İftar Yemeğinde Şölen Vardı - Son Dakika

HAT-MAR İftar Yemeğinde Şölen Vardı

27.08.2011 08:59
HAT-MAR İftar Yemeğinde Şölen Vardı

Her yıl düzenlenen Hat-Mar Marketler Zinciri iftar yemeğinin bu yılki konukları Hat-Mar Plus Kart Müşterilerinin yanı sıra Hatay Huzurevinin konuklarıydı.

Şölen Çikolatanın katkılarıyla düzenlenen iftar yemeğine 40 Hat-Mar Plus Kart müşterisi, Hatay Huzur EviMüdürü ve 30 kişilik konuk ve bakım ekibi,Şölen Çikolata Bölge Sorumlusu Mustafa Topçu,Hat-Mar Marketler Zinciri Genel Müdürü Mehmet İnan ve yönetimdeki diğer ekip arkadaşları katıldı.İftar yemeğinde konuşma yapan Hat-Mar Genel Müdür Yardımcısı Emel Çelikel 14 Ekimde açılacak olan Antakya Primall Hat-Mar ile ilgili müşterilerine bilgi vererek 2011 yılı mağaza planlamalarından ve önümüzdeki aylarda gerçekleşecek olan kampanyalarından bahsetti.Özellikle huzur evi sakinleri ile birarada oldukları için müşterilerinden oldukça güzel tepkiler alan Hat-Mar sosyal sorumluluk projelerine önümüzdeki günlerdede yer vermeye devam edecek.Antakya Narin Otel'de 100 Kişilik organize edilen yemek fasıl ekibinin Türk Sanat Müziği dinletisi ile son buldu.

YORUMLAR
500
Kırşehir'de 'Lavanta Şöleni' Düzenlenecek Kırşehir'de 'Lavanta Şöleni' Düzenlenecek Eyüpsultan'da toplu sünnet şöleni düzenlendi Eyüpsultan'da toplu sünnet şöleni düzenlendi Akyurt'ta toplu sünnet şöleni kayıtları başladı Akyurt'ta toplu sünnet şöleni kayıtları başladı
Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel HAT-MAR İftar Yemeğinde Şölen Vardı - Son Dakika

Bu haber Bültenler tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Bültenler tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Bültenler kurumudur.

Advertisement