Hatay'da 4. Kaçakçılıkla Mücadele Toplantısı Yapıldı - Son Dakika

Hatay'da 4. Kaçakçılıkla Mücadele Toplantısı Yapıldı

13.10.2013 09:35
Hatay'da 4. Kaçakçılıkla Mücadele Toplantısı Yapıldı, System.String[]

Akaryakıt, tütün kaçakçılığının konuşulduğu 4. Kaçakçılıkla Mücadele Toplantısı, Hatay Valisi M. Celalettin Lekesiz'in başkanlığında, 11 Ekim 2013 Cuma günü saat 14.00'de Valilik Toplantı Salonu'nda gerçekleştirildi.

4. Kaçakçılıkla Mücadele Toplantısı, Hatay Valisi M. Celalettin Lekesiz'in başkanlığında, 11 Ekim 2013 Cuma günü saat 14.00'de Valilik Toplantı Salonu'nda yapıldı.

Toplantıya, Garnizon Komutanı P.Kurmay Alb. Hasan Polat, Vali Yardımcısı Orhan Mardinli, İl Jandarma Komutanı J.Alb. Hasan Koçyiğit, İl Emniyet Müdürü Ragıp Kılıç, Sahil Güvenlik İskenderun Grup Komutanı Binbaşı Özden Dürüst, Gümrük ve Ticaret Bölge Müdürü Adnan Korkmaz, Hatay Vergi Dairesi Başkanı Kazım Karaca, İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürü Aydın Tüfekçi ile diğer yetkililer katıldı.

Vali Lekesiz, toplantıda; akaryakıt kaçakçılığı ile ilgili yapılanlar, gelinen nokta ve alınması gereken ilave tedbirler, tütün ve tütün kaçakçılığı ile ilgili yapılanlar alınan ve alınması gereken ilave tedbirler, 3. Kaçakçılıkla Mücadele Koordinasyon Toplantısında alınan kararların gözden geçirilmesi, kaçakçılık olaylarının 2012-2013 yılının ilk 8 aylık değerlendirmesinin yapılması ve 5. Kaçakçılıkla Koordinasyon Toplantısı'nın tarihinin belirlenmesi gibi konuların görüşüleceğini ifade ederek yararlı bir toplantı olmasını diledi.

Daha sonra konu, sunum eşliğinde ayrıntılı olarak masaya yatırılarak fikir alışverişinde bulunuldu.

Hatay'da 4. Kaçakçılıkla Mücadele Toplantısı Yapıldı

- Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel Hatay'da 4. Kaçakçılıkla Mücadele Toplantısı Yapıldı - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Sağlık Bakanlığı'nın korona raporunda İstanbul ile birlikte alarm veren 3 şehir dikkat çekti Azerbaycan ordusu Ermenistan'a ait savaş uçağı ve İHA düşürdü TRT'den, Erdoğan'ın konuşması sırasında ekranda çıkan anlamsız harflerle ilgili açıklama Kongrede sahneye çıkan yaşlı kadın Erdoğan'dan ricada bulundu: Damadına benim için sarıl Aydın'da esrarengiz olay! Arılar, Arapça yazılar yazıp kovanlarını terk ediyor Son Dakika! Aliyev ile görüşen Cumhurbaşkanı Erdoğan müjdeli haberi verdi: Azerbaycan işgal altındaki topraklarını geri alıyor Kan donduran vahşet! Boşandığı kocasını öldürüp ikiye böldüğü cesedini yaktı Oksijen tüpüne bağlı yaşayan KOAH hastası adam, uyuşturucu satıcısı çıktı