Hatay'da 3. "Barış Koşusu" yapıldı - Son Dakika

Hatay'da 3. "Barış Koşusu" yapıldı

20.03.2022 16:35

Hatay Büyükşehir Belediyesi ve Ali İsmail Korkmaz Vakfı tarafından organize edilen, Defne Belediyesi ile Antakya Ticaret ve Sanayi Odası desteğiyle 3. "Hatay Barış Koşusu" düzenlendi.

Hatay Büyükşehir Belediyesi ve Ali İsmail Korkmaz Vakfı tarafından organize edilen, Defne Belediyesi ile Antakya Ticaret ve Sanayi Odası desteğiyle 3. "Hatay Barış Koşusu" düzenlendi.

Bu yıl üçüncüsü yapılan koşuya İstanbul, İzmir, Kocaeli, Adana, Gaziantep, Samsun, Şanlıurfa, Sinop, Mersin, Osmaniye, Muğla, Hakkari, Bursa ile Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti (KKTC) ve Kırgızistan'dan 777 kadın ve erkek sporcu katıldı.

Koşuya katılanlar, Antakya Atatürk Parkı'nda bir araya gelerek, şarkılar eşliğinde ısınma hareketleri yaptı.

Antakya Atatürk Parkı'ndan başlayan etkinlikte koşucular, Gündüz, Kurtuluş, Kanatlı, İzzet Güçlü, İnönü ve Hürriyet caddelerinde oluşturulan 4 ve 10 kilometre parkurlarda koştu.

Erkeklerde 10 kilometrelik parkuru, Mesut Akpınar birinci, Cemal İneci ikinci, Ege Yoldüren üçüncü tamamladı.

Kadınlar 10 kilometrelik parkurunda, Burcu Çinçin birinci, Burçin Atlı ikinci, Gülnaz Ayar üçündü oldu.

Erkekler 4 kilometrelik parkuru, Eyüphan Öztaş birinci, Serkan Önel ikinci, Murat Mazı üçüncü tamamladı.

Kadınlar 4 kilometrelik parkur yarışında ise Nazlı Gül birincilik, Begüm Gönay ikincilik, Aysin Akıncı üçüncülük elde etti.

Koşu sonunda dereceye girenlere çeşitli ödüller verildi.

YORUMLAR
500
Kim Milyoner Olmak İster'e katılan yarışmacının anısı, Kenan İmirzalıoğlu'nu bile güldürdü! Kim Milyoner Olmak İster'e katılan yarışmacının anısı, Kenan İmirzalıoğlu'nu bile güldürdü! Millet ve Cumhur'dan sonra üçüncü ittifak da kuruldu! İlk toplantı Ankara'da yapacak Millet ve Cumhur'dan sonra üçüncü ittifak da kuruldu! İlk toplantı Ankara'da yapacak Şarkıcı Ceylan, imaj değişikliğine gitti! Son hali hayranlarını şaşırttı Şarkıcı Ceylan, imaj değişikliğine gitti! Son hali hayranlarını şaşırttı
Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Hatay'da 3. 'Barış Koşusu' yapıldı - Son Dakika

Bu haber AA tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. AA tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı AA kurumudur.

Advertisement