Hatay'da Kurumlar Vergisi Rekortmenleri Açıklandı - Son Dakika

Hatay'da Kurumlar Vergisi Rekortmenleri Açıklandı

28.05.2013 12:21
Hatay'da Kurumlar Vergisi Rekortmenleri Açıklandı, System.String[]

Hatay'da kurumlar vergisinde Egemen İnşaat ve Ticaret Ltd.Şti.3 milyon 439 bin, 526 lira ile il birincisi oldu.

Hatay'da kurumlar vergisinde Egemen İnşaat ve Ticaret Ltd.Şti. 3 milyon 439 bin, 526 lira ile il birincisi oldu.

Hatay Vergi Dairesi Başkanı Kazım Karaca, yaptığı yazılı açıklamada, kurumlar vergisinde Egemen İnşaat ve Ticaret Ltd. Şti.'nin 3 milyon 439 bin, 526 lira ile birinci, Atakaş Ticaret ve Nakliyat AŞ'nin 2 milyon 915 bin 268 lira ile ikinci, Nursan Metalurji Endüstrisi AŞ'nin 2 milyon 701 bin 913 lira ile üçüncü sırada yer aldığını bildirdi.

Kısa, 2013 yılının Nisan ayında 6 bin 996 mükellef tarafından kurumlar vergisi beyannamesi verildiğini, beyanname sayısında bir önceki döneme göre yüzde 1,39 artış olduğunu belirterek, şunları kaydetti:

"Aynı döneme ilişkin verilen beyannamelerle 439 milyon 3 bin TL matrah beyan edilmiş ve bu tutar üzerinden 85 milyon 509 bin TL kurumlar vergisi tahakkuk ettirildi.

2012 yılı vergilendirme dönemi kurumlar vergisi beyannamesi ile beyan edilen matrah toplamı ve tahakkuk eden vergi bir önceki döneme göre sırasıyla yüzde 4,22 ve yüzde 1,83 oranında arttı." - HATAY

- Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel Hatay'da Kurumlar Vergisi Rekortmenleri Açıklandı - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Ermenistan ordusu tükeniyor! Bu kez de 15 yaşın altındaki çocukları cepheye sürmeye başladılar Son Dakika! Cumhurbaşkanlığından Hollandalı siyasetçi Wilders'ın skandal paylaşımına tepki: Sistematik zorbalık bir ifade özgürlüğü meselesi değildir Sinan Engin'den çarpıcı iddia: Bu açıklamalara göre yönetimin Terim'i göndermesi lazım Falcao'nun attığı golü öven Rıdvan Dilmen, kırmızı kartı eleştirdi: İnanılmaz, olamaz Genç adama mesajlı taciz: Yemeği getiren kuryeden gelen "Gey misin?" sorusuyla neye uğradığını şaşırdı Son Dakika! Çavuşoğlu'ndan Hollandalı parlamenter Wilders'ın skandal paylaşımına tepki: Avrupa'nın ezik ırkçıları yine kendini gösterdi Manisa'da halkı tedirgin eden görüntü! Fay hattında dev yarıklar oluştu Nihat Hatipoğlu'ndan "Otelinde içki satılıyor" iddiasına yanıt: Asla satılmadı, aklınızca benden intikam aldınız