Son Dakika Haberleri: Hatay'da sokağa terk edilmiş bebek bulundu

Hatay'da sokağa terk edilmiş bebek bulundu

9 gün önce

Hatay'da akşam saatlerinde sokakta kaldırımın kenarına bırakılmış bebek bulundu. Bebeğin sağlık durumunun iyi olduğu öğrenilirken, polis bebeği kimin bıraktığını öğrenmek için çalışma başlattı.

Hatay'ın merkez Antakya ilçesinde kaldırım kenarına terk edilmiş bebek bulundu. Yeni doğduğu değerlendirilen bebeği kimin bıraktığını öğrenmek için polis çalışma başlattı.

Olay, Antakya ilçesi Tarihi Uzun Çarşı'da meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, Meydan Çarşısı diye anılan bölgede kaldırımın kenarında bulunan bebeği görenler durumu polise bildirdi.

BEBEĞİN SAĞLIK DURUMU İYİ

Kısa süre içerisinde olay yerine polis ve sağlık ekipleri sevk edilirken, bebek ambulansla Hatay Devlet Hastanesine götürüldü. Yeni doğduğu değerlendirilen bebeğin sağlık durumunun iyi olduğu öğrenilirken, polis bebeği kimin bıraktığını öğrenmek için çalışma başlattı.

Hatay'da sokağa terk edilmiş bebek bulundu
Haber Yayın Tarihi: 09.11.2019 09:51 Kaynak: İHA

YORUMLAR (2)


İçişleri Bakanlığı düzenlemeleri Meclis'e sunuldu! Kabul edilirse Emniyet'te büyük değişiklikler olacak
İçişleri Bakanlığı düzenlemeleri Meclis'e sunuldu: Kabul edilirse Emniyet'te büyük değişiklikler olacak Rabia Naz soruşturmasında görevli polis: Yüksekten düşme ama intihar değil Güleda, ölmemek için 17 saat mücadele edip 3 kez kaçmaya çalıştı