Hatay'da Yoğun Sis Hava Ulaşımını Durdurdu - Son Dakika

Hatay'da Yoğun Sis Hava Ulaşımını Durdurdu

03.01.2012 13:20
Hatay'da Yoğun Sis Hava Ulaşımını Durdurdu, System.String[]

Hatay'da yoğun sis nedeniyle hava ulaşımı yapılamıyor.

Hatay'da yoğun sis nedeniyle hava ulaşımı yapılamıyor. İstanbul- Hatay seferi yapan Türk Hava Yolları ucağı dün akşam yoğun sis nedeniyle Hatay Havaalanı'na inemedi. Bu sabah İstanbul'a haraket etmesi gereken uçak da kalkış yapamadı.

İstanbul Atatürk Havaalimanı'ndan yolcularını alarak dün akşam saat 22.55'te hareket eden THY uçağı, Hatay'daki yoğun sis nedeniyle Adana Havalimanı'na indi. Sisin dağılmaması nedeniyle saat 05.00'te Hatay-İstanbul seferini yapacak olan THY uçağı da kalkış yapamadı. Uçak seferlerinin yapılması için sisin dağılması bekleniyor.

Yoğun sisin kent içindeki araç ulaşımında da aksamalara neden olduğu belirtiliyor. - Hatay/ Antakya

Hatay'da Yoğun Sis Hava Ulaşımını Durdurdu
Hatay'da Yoğun Sis Hava Ulaşımını Durdurdu
Hatay'da Yoğun Sis Hava Ulaşımını Durdurdu

- Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel Hatay'da Yoğun Sis Hava Ulaşımını Durdurdu - Son Dakika


Son Dakika

Emekli Yunan Amiral Andoniadis, Atina'nın tezlerini çürüttü: Oruç Reis herhangi bir ihlalde bulunmadı Ünlü şarkıcı Halsey saçlarını kazıttı! Yeni imajı herkesi şoke etti Barcelona'lı Messi, Şampiyonlar Ligi'nde 16 sezon üst üste gol atan ilk futbolcu oldu Prof. Dr. Naci Görür, İstanbul depreminde riskli bölgeleri açıkladı: Haliç'ten başlayıp Silivri'ye giden 10 km içindeki kuşak çürük Azerbaycan ordusu, Ermenistan işgalindeki Gubadlı'yı iki taraftan kuşattı! Bölge her an kontrol altına alınabilir Selahattin Demirtaş'ın terörist kardeşi Nurettin Demirtaş'tan alçak sokak eylemleri çağrısı Düğün konvoyu gibi süslenen 3 araçta 16 göçmen yakalandı Mastürbasyon davasında istediği karar çıkmayan koca, eşi ve kızından örnek verdi: Ya onlar görseydi ne olacaktı?