HATAY Fare kovaladı, kediler kaçtı - Son Dakika

HATAY Fare kovaladı, kediler kaçtı

Fare kovaladı, kediler kaçtıHATAY'da sokak ortasındaki bir fare, kendisini çevreleyen 5 kediyi kovaladı.

Fare kovaladı, kediler kaçtı

HATAY'da sokak ortasındaki bir fare, kendisini çevreleyen 5 kediyi kovaladı. Bu anlar, amatör kamera tarafından görüntülendi.

Antakya ilçesi Akasya Mahallesi'ndeki sokak kedileri, sokak ortasından geçen bir fareyi fark edince etrafını çevirdi. Küçük fareyi çevreleyen kediler, dokunmak istedi. Ancak buna karşılık veren fare, kedileri korkutmayı başarabildi. Korkup, kaçmaya başlayan kedi, küçük fare tarafından bir süre kovalandı. Farenin aradan sıyrılarak kurtulmasıyla son bulan görüntüler, amatör bir kamera tarafından an be an kaydedildi.

HATAY Fare kovaladı, kediler kaçtı
HATAY Fare kovaladı, kediler kaçtı
HATAY Fare kovaladı, kediler kaçtı
HATAY Fare kovaladı, kediler kaçtı

Haber Yayın Tarihi: 16.09.2020 16:33 - Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel HATAY Fare kovaladı, kediler kaçtı - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Kılıçdaroğlu, "CHP, HDP ile ittifak düşünüyor mu?" sorusuna yanıt verdi: İttifak arayışı diye bir şey yok Canlı yayında gözyaşlarını tutamayan Azerbaycanlı spiker konuştu: 27 yılın hasretiydi Son Dakika: Azerbaycan Cumhurbaşkanı İlham Aliyev: Türkiye Ermenistan'la çatışmada taraf değil Ermenistan Başbakanı Paşinyan'dan küstah tehdit: Türkiye Azerbaycan'a destek veriyor, karşılık vereceğiz Böyle baba olmaz olsun! Sigorta parası almak için zihinsel engelli oğlunu denize atıp boğulmasını izledi FETÖ nedeniyle kayyum atanan Naksan grubu, borcundan daha ucuza satışa çıkarıldı Sokak ortasında dilenen eski NBA oyuncusu Delonte West'in tedavisini Mark Cuban üstlendi Deniz Çakır'dan Ece Üner'e sert tepki: Bu üslupla haber sunuyor, inanılır gibi değil