Hatay'ı vuran depremde şehit olan Sümbül'ün son görüntüleri ortaya çıktı - Son Dakika

Hatay'ı vuran depremde şehit olan Sümbül'ün son görüntüleri ortaya çıktı

07.02.2023 13:23

Hatay'ı vuran depremde şehit olan Sümbül'ün son görüntüleri ortaya çıktı Çorum'un Osmancık ilçesinde 4 gün önce vatani görevini yapmak için gittiği Hatay'da, depremin yıktığı binanın enkazında kalarak şehit olan Piyade Er Mert Can Sümbül'ün son görüntüleri ortaya çıktı.

Hatay'ı vuran depremde şehit olan Sümbül'ün son görüntüleri ortaya çıktı

ÇORUM - Çorum'un Osmancık ilçesinde 4 gün önce vatani görevini yapmak için gittiği Hatay'da, depremin yıktığı binanın enkazında kalarak şehit olan Piyade Er Mert Can Sümbül'ün son görüntüleri ortaya çıktı.

Kahramanmaraş merkezli 7,7 ve 7,6 büyüklüğündeki art arda yaşanan depremler, bir çok ilde yıkıma neden oldu. Hatay'da yıkılan binanın enkazında kalarak şehit olan Piyade Er Mert Can Sümbül'ün son görüntüleri ortaya çıktı. 23 yaşındaki Sümbül, Çorum'un Osmancık ilçesinde 4 gün önce düzenlenen asker gecesinde arkadaşlarıyla birlikte çekilen görüntülerde, gözyaşlarına hakim olamadığı görüldü. Hatay 8'nci Komando Tugay Komutanlığı'nda görevli Piyade Er Mert Can Sümbül'ün cenazesi bugün memleketi Osmancık ilçesinde son yolculuğuna uğurlanacak.

Kaynak: İHA
YORUMLAR
500
Depremde annesi ve ablasını yitirdi, acısına rağmen hastaları bırakmadı Depremde annesi ve ablasını yitirdi, acısına rağmen hastaları bırakmadı İzinliyken depremzedelerin yardımına koşan sağlıkçı çift, görevini fedakarca sürdürüyor İzinliyken depremzedelerin yardımına koşan sağlıkçı çift, görevini fedakarca sürdürüyor Çorum'daki tarihi aşevinden ramazanda her gün 390 haneye yemek ulaştırılıyor Çorum'daki tarihi aşevinden ramazanda her gün 390 haneye yemek ulaştırılıyor

Son Dakika 3. Sayfa Hatay'ı vuran depremde şehit olan Sümbül'ün son görüntüleri ortaya çıktı - Son Dakika


Advertisement