Son Dakika Haberleri: Hatay'ın En'leri 10 Ocak'ta Ödüllerini Alacak

Hatay'ın En'leri 10 Ocak'ta Ödüllerini Alacak

8 yıl önce

Hataylı gazeteciler "Hatay'ın EN'lerini" seçti.

Hatay'ın En'leri 10 Ocak'ta Ödüllerini Alacak, System.String[]

Hataylı gazeteciler "Hatay'ın EN'lerini" seçti. Hatay Gazeteciler Cemiyeti'nin ev sahipliğinde, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü'nde, Hataylı olan gerek Türkiye gerekse dünya genelinde başarılara imza atanlara ödül verilecek.


Hatay Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Ahmet Yetişen ve yönetim kurulu üyeleri, her yıl kutlanan 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla düzenlenen programa yeni bir format kazandırdıklarını söyledi.


Başkan Yetişen, "Hatay'ın EN'leri" olarak geleneksel bir formatla 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü'nde, Hataylı olup il dışında ve yurt dışında Hatay'ı temsil eden sanatçı, sanatkar ve sporcular başta olmak üzere iş adamları, siyasetçileri ve protokol üyelerini bir araya getireceklerini söyledi. Programa; Adalet Bakanı Sadullah Ergin başta olmak üzere Gökhan Güney, Gökhan Zan, Semir Aslanyürek gibi sanat, spor, bilim ve siyaset dünyasından 250'ye yakın Hataylının katılması bekleniyor.

Haber Yayın Tarihi: 02.01.2012 12:41 Kaynak: CHAKulisleri sallayan iddia: Erdoğan AK Parti Genel Başkanlığı'nı güvendiği isme bırakabilir
Maçı 27-0 kazanan takımın hocasını kovdular Çocuklarının gözü önünde uzman çavuş ve eşi öldürüldü