Hatay'ın En'leri 10 Ocak'ta Ödüllerini Alacak - Son Dakika

Hatay'ın En'leri 10 Ocak'ta Ödüllerini Alacak

02.01.2012 12:41
Hatay'ın En'leri 10 Ocak'ta Ödüllerini Alacak, System.String[]

Hataylı gazeteciler "Hatay'ın EN'lerini" seçti.

Hataylı gazeteciler "Hatay'ın EN'lerini" seçti. Hatay Gazeteciler Cemiyeti'nin ev sahipliğinde, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü'nde, Hataylı olan gerek Türkiye gerekse dünya genelinde başarılara imza atanlara ödül verilecek.

Hatay Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Ahmet Yetişen ve yönetim kurulu üyeleri, her yıl kutlanan 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla düzenlenen programa yeni bir format kazandırdıklarını söyledi.

Başkan Yetişen, "Hatay'ın EN'leri" olarak geleneksel bir formatla 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü'nde, Hataylı olup il dışında ve yurt dışında Hatay'ı temsil eden sanatçı, sanatkar ve sporcular başta olmak üzere iş adamları, siyasetçileri ve protokol üyelerini bir araya getireceklerini söyledi. Programa; Adalet Bakanı Sadullah Ergin başta olmak üzere Gökhan Güney, Gökhan Zan, Semir Aslanyürek gibi sanat, spor, bilim ve siyaset dünyasından 250'ye yakın Hataylının katılması bekleniyor.

Hatay'ın En'leri 10 Ocak'ta Ödüllerini Alacak

- Kaynak: CHA

Son Dakika Güncel Hatay'ın En'leri 10 Ocak'ta Ödüllerini Alacak - Son Dakika


Son Dakika

Kamu çalışanlarının mesai saatleri 10.00-16.00 olarak belirlendi Juventus-Dinamo Kiev maçıyla Şampiyonlar Ligi'nde ilk kez bir kadın hakem düdük çalacak Sokak kısıtlamasında, 7 zorunlu hal dışında özel araçla şehirler arası seyahate izin verilmeyecek Tayland'da balıklar 25 milyon lira değerinde balina kusmuğu buldu Prof. Dr. Mehmet Ceyhan: Türkiye'de birkaç milyon virüslü insan var, aramızda dolaşıyorlar Yüzde 10'u Katar Yatırım Otoritesi'ne satılan Borsa İstanbul'un satış bedeli netleşti Meteoroloji'den 10 il için sağanak yağış ve kar uyarısı MAK Danışmanlık son seçim anketinin sonuçlarını paylaştı! Barajı yalnızca 3 parti geçebiliyor