Son Dakika Haberleri: Hatay Konserin Giriş Bileti Kitap Oldu

Hatay Konserin Giriş Bileti Kitap Oldu

3 yıl önce

Konserin giriş bileti kitap olduİskenderun Gençlik Merkezi bünyesinde hazırlanan gençler, çok sesli polifonik müzik konseri düzenledi.

Hatay Konserin Giriş Bileti Kitap Oldu, System.String[]
Konserin giriş bileti kitap oldu

İskenderun Gençlik Merkezi bünyesinde hazırlanan gençler, çok sesli polifonik müzik konseri düzenledi. Konseri izlemek isteyenler yanlarında giriş bileti olarak kitap getirdi, kitaplar ise ihtiyaç sahibi köy okullarına gönderilecek.

Gençlik Merkezi'ndeki çok sesli koronun şefliğini Erhan Kara, Şef yardımcılığını da piyanist Rabia Akdemir üstlendi.

Seray Uygun, Sıla Vuran, Sena Çankır, Aleyna Çolakoğlu, Rabia Akdemir, Buse Özkan, M.Ezgi Tümkaya, Yeşim Kılıç, Utku Palta, Yusuf Turhaner ve Sedat Keser'den oluşan koronun konserini izlemek isteyenler de giriş bileti olarak yanlarında bir kitap getirdi. Büyük ilgi gören etkinlikte toplanan kitaplar ise ihtiyaç sahibi köy okullarına gönderilecek.

Tamamen sosyal sorumluluk kapsamında gerçekleştirilen konserin başarılı olduğunu belirten İskenderun Gençlik Merkezi Müdürü Ahmet Keskin, "Burada elde ettiğimiz kitapları da köy okullarına bağışlayacağız. Gerçekten bu konuda emeği olan herkese çok teşekkür ediyorum. İnanıyorum ki ilk kez olmasına rağmen çok güzel oldu" dedi.
Haber Yayın Tarihi: 05.09.2016 02:21 Kaynak: DHATrans birey katilinden iğrenç savunma: Bana, "Üç kişi toplu ilişkiye girelim" dedi TÜRES Başkanı: Bayram tatilinin 9 güne çıkarılmasına karşıyız Tuba Ünsal, elinde silahla verdiği pozu paylaştı