Son Dakika Haberleri: Hatay'lı Memurlardan Mehmetçiğe Destek

Hatay'lı Memurlardan Mehmetçiğe Destek

10 ay önce

Hatay'lı memurlardan Mehmetçiğe destekHATAY - Memur-Sen Hatay İl Temsilciliği Memur-Sen'e bağlı sendikalar gerçekleştirdikleri eylemle Afrin'e düzenlenen Zeytin Dalı Harekatı'na destek verdi.

Hatay'lı memurlardan Mehmetçiğe destek

HATAY - Memur-Sen Hatay İl Temsilciliği Memur-Sen'e bağlı sendikalar gerçekleştirdikleri eylemle Afrin'e düzenlenen Zeytin Dalı Harekatı'na destek verdi.
Antakya Köprübaşı'nda gerçekleşen basın açıklamasında konuşan Memur-Sen Hatay İl Başkanı Hasan Urhan, askerlerin, vatanının bekası ve selameti için Afrin'de teröre karşı Zeytin Dalı Harekatı'nı gerçekleştirdiğini söyledi.
Harekatın 26. gününde olduklarını ve "beklemesinler" diyerek cepheye koşan yiğitlerden kimisinin şehitlik makamına, kimisinin ise gazilik mertebesine ulaştığını belirten Urhan, "Afrin'de yaşananlar üzerinden ortaya çıkan iki fotoğraf var. ilki; küresel terörle mücadele konusunda bedenini taşın altına koyan, Türkiye'dir. İkincisi ise terör örgütlerinin sırtını sıvazlayan, silah ve mühimmat yardımlarıyla terör örgütleriyle stratejik ortaklık kuran, bu şekilde Türkiye'nin yoluna taş koymaya çalışan küresel şer şebekesidir. Bu Yüzden, sınırımızın yanı başında cirit atmaya yeltenen terör örgütlerinin kuruluş tarihçesini, Afrin'de yaşananların çerçevesini doğru bir içerikle ortaya koymak gerekiyor. Afrin'de yaşananların çerçevesini, Afrin merkezli Zeytin Dalı Harekatı'nın esbabı mucibesini doğru bir içerikle ortaya koymak gerekiyor" dedi.
Sloganlar atan grup daha sonra Hatay İl Müftüsü Hamdi Kavillioğlu tarafından okunan duaya eşlik etti.Karakolun Önünde Drift Yapan Sürücüye Ceza Yağdı Ünlü Şarkıcı Hadise'den, Çok Konuşulacak Yatak Pozu!

TSK'dan 300 Kişilik Çeteye Operasyon! Sokağa Çıkma Yasağı İlan Edildi