Hatay Valisi Lekesiz Yeni Yılı Güvenlik Güçleriyle Beraber Karşıladı - Son Dakika

Hatay Valisi Lekesiz Yeni Yılı Güvenlik Güçleriyle Beraber Karşıladı

01.01.2012 02:44
Hatay Valisi Lekesiz Yeni Yılı Güvenlik Güçleriyle Beraber Karşıladı, System.String[]

Hatay Valisi Mehmet Celalettin Lekesiz, yeni yılı Polis Evi'nde polis ve Jandarmalar ile beraber karşıladı.

Hatay Valisi Mehmet Celalettin Lekesiz, yeni yılı Polis Evi'nde polis ve Jandarmalar ile beraber karşıladı. Hatay Valisi Mehmet Celalettin Lekesiz, Hatay İl Emniyet Müdürü Ragıp Kılıç ve İl Jandarma Komutanı Yardımcısı Albay Doğan Karaca'nın ev sahipliğinde yeni yılı polis ve jandarma görevlileri ile karşıladı. Hatay Çevik Kuvvet biriminde görevli polis memurları Anıl Dellal ve Fatih Önal'ın gitar ve org ile söyledikleri parçalarla yeni yıla merhaba diyen Vali Lekesiz görevleri başında olan güvenlik güçlerinin yeni yılını telsiz mesajı ile kutladı.

2011 yılında il genelinde huzur ve güven ortamının temin edilmesi için gösterdikleri çabadan dolayı güvenlik güçlerine teşekkür eden Lekesiz, "2011 yılı içerisinde ilimiz genelinde huzur ve güven ortamının temin edilmesinde yaptığınız çaba ve çalışmalar için teşekkür ederim. Gücümüzü şan ve şeref dolu mazimizden, kanunlarımızdan ve halkımızdan alıyoruz. Halkımızın bu güvenini devam ettirebilmek için onlara layık olmak önceliklerimiz arasındadır. 2012 yılı içerisinde de huzur ve güven dolu bir ortam için onlara layık olmak önceliklerimiz arasındadır. 2012 yılı içerisinde de huzur ve güven dolu bir ortam için var gücümüzle çalışacağınıza olan inancım tamdır. Bu duygu ve düşüncelerle sizlerin eş ve çocuklarınızın yeni yılını kutlar, hepinize sağlıklı ve mutlu yıllar diliyorum" ifadelerini kullandı. Polis Evi'nde düzenlenen yeni yıl etkinliğine il emniyet müdürlüğünde görevli şube müdürleri, çevik kuvvet polisleri, özel harekât timleri, il jandarma komutanlığında görevli askerler ve eşleri katıldı.

Hatay Valisi Lekesiz Yeni Yılı Güvenlik Güçleriyle Beraber Karşıladı

- Kaynak: CHA

Son Dakika Güncel Hatay Valisi Lekesiz Yeni Yılı Güvenlik Güçleriyle Beraber Karşıladı - Son Dakika


Son Dakika

Depremde tuzla buz olan Doğanlar Apartmanı'yla ilgili kan donduran gerçek ortaya çıktı! Belediye 2 yıl önce çürük raporu vermiş Tuvana Türkay'ın da koronavirüse yakalandığı ortaya çıktı Paşinyan'dan skandal Karabağ sözleri: Azerbaycan bölgeyi ele geçirirse soykırım yapacak Bolu'ya mevsimin ilk karı düştü Tepkilerin ardından Macron geri adım attı: Charlie Hebdo karikatürlerini desteklemiyoruz Bursaspor Boluspor'u 4-2 yendi, Ali Akman performansıyla göz doldurdu Anne ve 3 çocuğu enkaz altından çıkarılmıştı! Sağ kurtarılan bir çocuk hastanede hayatını kaybetti Şarkıcı Doğuş'tan kan donduran itiraflar: Birini öldürmeye teşebbüs ettim