Hatay Vergi Dairesi Başkanı Karaca'dan Tümsiad'a Ziyaret - Son Dakika

Hatay Vergi Dairesi Başkanı Karaca'dan Tümsiad'a Ziyaret

25.10.2013 15:38
Hatay Vergi Dairesi Başkanı Karaca'dan Tümsiad'a Ziyaret, System.String[]

Hatay Vergi Dairesi Başkanı Kazım Karaca, İskenderun’da Tüm Sanayici ve İşadamları Derneği (TÜMSİAD) Başkanı Hasan Ertürk'ü ziyaret etti.

Hatay Vergi Dairesi Başkanı Kazım Karaca, İskenderun'da Tüm Sanayici ve İşadamları Derneği (TÜMSİAD) Başkanı Hasan Ertürk'ü ziyaret etti.

Karaca, vergi tahsilatında geçen yıllara göre büyük ilerleme kaydedildiğini belirtti.

Türkiye genelinde ekonomik istikrarın sağlanması ve girişimcilerin sayısında artış olmasının ülke olarak vergi payında büyük artışlar yaşanmasına neden olduğunu ifade eden Karaca, Hatay'ın da bundan nasibini aldığını kaydetti.

Ertürk ise toplanan vergiler ile ülke genelinde yapılan yatırımların gelişmişliğin en büyük göstergesi olduğunu söyledi. - Hatay

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Hatay Vergi Dairesi Başkanı Karaca'dan Tümsiad'a Ziyaret - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Ailesiyle tartışıp denize atlayan genç hayatını kaybetti Birlikte yaşayan iki sevgili arasında çıkan kavga kanlı bitti Uzun zamandır ortalarda olmayan Mehmet Çilingiroğlu, ABD'den bombayı patlattı: Koronanın kesin tedavisi bulundu Depremin habercisi olduğu söylenen Mavi Dolunay'dan olağanüstü görüntüler Bolu'ya mevsimin ilk karı düştü Tepkilerin ardından Macron geri adım attı: Charlie Hebdo karikatürlerini desteklemiyoruz Azerbaycan ordusu, askeri mevzilere sızmaya çalışan Ermeni sabotaj grubunu imha etti Anne ve 3 çocuğu enkaz altından çıkarılmıştı! Sağ kurtarılan bir çocuk hastanede hayatını kaybetti