Son Dakika Haberleri: Havalandırma Boşluğuna Düşen Güvercini İtfaiye Kurtardı

Havalandırma Boşluğuna Düşen Güvercini İtfaiye Kurtardı

2 ay önce

Havalandırma boşluğuna düşen güvercini itfaiye kurtardıAKSARAY - Aksaray'da havalandırma boşluğuna düşerek mahsur kalan güvercin itfaiye ekiplerinin müdahalesiyle kurtarıldı.

Havalandırma boşluğuna düşen güvercini itfaiye kurtardı

AKSARAY - Aksaray'da havalandırma boşluğuna düşerek mahsur kalan güvercin itfaiye ekiplerinin müdahalesiyle kurtarıldı.
Olay, Fatih Mahallesi 4105 Sokak İçli Apartmanı'nda meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, 1'inci katta ikamet eden ev sahibi banyonun havalandırmasında kanat çırpma sesleri duydu. Bir süre sesleri dinleyen ev sahibi yaklaşık yarım saat kanat çırpma seslerinin devam etmesi üzerine bir kuşun mahsur kalmış olabileceğini düşünerek durumu Aksaray Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü ekiplerine bildirdi. Kısa sürede olay yerine gelen itfaiye ekipleri havalandırma boşluğunun kapağını sökerek içeride bir güvercinin sıkışarak mahsur kaldığını gördü. İtfaiye ekipleri kısa bir müdahale ile güvercini incitmeden sağ salim sıkıştığı yerden kurtararak özgürlüğüne bıraktı. Apartman sakinleri ise itfaiyenin başarılı çalışmasından dolayı teşekkür etti.

YORUMLAR


Düğün Sabahı Kızı Katledilen Anne, Damadının Yüzüne Haykırdı: Asın Bu Adamı Son Dakika! Bakan'dan Ankara'daki Tren Kazasıyla İlgili Tartışılacak Çıkış: Sinyalizasyon Olmazsa Olmaz Değil

Son Dakika! Ziraat Bankası Konutta Kredi Faizini Yüzde 0,98'e İndirdi