Havran Demokrasi Nöbetinde Tek Yürek Oldu - Son Dakika

Havran Demokrasi Nöbetinde Tek Yürek Oldu

4 yıl önce

Darbe girişimi sonrası Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın "sokağa çıkın" çağrısı üzerine başlatılan demokrasi nöbetlerinin 8. gününde Havran’da vatandaşlar, meydanı boş bırakmadı.

Havran Demokrasi Nöbetinde Tek Yürek Oldu, System.String[]

Darbe girişimi sonrası Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın "sokağa çıkın" çağrısı üzerine başlatılan demokrasi nöbetlerinin 8. gününde Havran'da vatandaşlar, meydanı boş bırakmadı.


Belediye Başkanı Emin Ersoy ve AK Parti ilçe Başkanı Erdal Önder'in organizasyonunda her gece meydanı dolduran 7'den 70'e yüzlerce vatandaş, ellerinde Türk bayrakları ile meydanı hıca hınç dolduruyor.


Havran'da halkla kucaklaşan AK Parti Balıkesir Milletvekili Ali Aydınloğlu ve Mahmut Poyrazlı darbecilerin en ağır şekilde cezalandırılacağını söylediler. Milletvekillerinin konuşmalarında sık sık tezahüratta bulunan ve darbeciler aleyhine sloganlar atan vatandaşlar, idam tezahüratlarında bulundular. Aydınlıoğlu, 'Bunlar ordumuza leke sürdüler'dedi. Poyrazlı ise,"Paralel yapının inlerine ineceklerini dile getirdi. - BALIKESİR

Haber Yayın Tarihi: 24.07.2016 02:37 Kaynak: İHASon Dakika

Karısını kendi yatağında başka bir adamla basan şahıs kurşun yağdırdı!
Genç kız, tartıştığı sürücü tarafından dövülüp otomobilden atıldı Gelecek Partisi'nin ilk belediye başkanı Halil Kulak: Katılmak isteyen başkaları da var