Havza Belediye Başkanı İkiz Açıklaması - Son Dakika

Havza Belediye Başkanı İkiz Açıklaması

17.02.2012 17:20
Havza Belediye Başkanı İkiz Açıklaması, System.String[]

Havza Belediye Başkanı Murat İkiz, "75 yataklı olması planlanan yeni Havza Devlet Hastanesinin yatak sayısı 100'e çıkarıldı" dedi.

Havza Belediye Başkanı Murat İkiz, "75 yataklı olması planlanan yeni Havza Devlet Hastanesinin yatak sayısı 100'e çıkarıldı" dedi.

İkiz, ilçede yapılacak olan yeni devlet hastanesi için belediye binasında değerlendirme toplantısı yaptı.

Hastane ile ilgili bilgiler veren İkiz, toplantı sonrasında yaptığı açıklamada Sağlık Bakanlığı yetkilileriyle yaptığı görüşmeler sonucunda hastane kapasitesinin 75 yataktan 100 yatağa çıkarıldığını ve hastaneye iki yeni bölüm kazandırıldığını belirtti.

İkiz, "Yapmış olduğumuz görüşmeler ile 75 yataklı olarak planlanan yeni Havza Devlet Hastanesi'nin yatak sayısı 100'e yükseltildi. Ayrıca kadın doğum ve enfeksiyon hastalıkları olmak üzere iki yeni bölüm açılması kararlaştırıldı. Bir hafta içerisinde hastanemizin tam olarak projesi tamamlanacak ve TOKİ tarafından ihale sürecine girerek bu yıl içerisinde temeli atılacak" diye konuştu.

- SAMSUN

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Havza Belediye Başkanı İkiz Açıklaması - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Sorulara yanıt veremeyince yayını terk eden Şevval Şahin'e ünlü isimlerden destek geldi Son dakika: Azerbaycan ve Ermenistan, insani ateşkes konusunda anlaştı Fransa'nın beklediği destek Yunanistan'dan geldi: Erdoğan'ın Macron'a yönelik sözleri kabul edilemez Fenerbahçe taraftarından rakibi kızdıracak tezahürat: Trabzon kümeye Erkek kardeşi tarafından katledilen Melek Aslan cinayetinin azmettiricisi Orhan Vatansever tutuklandı Azerbaycan Cumhurbaşkanı Aliyev: Vakit kaybına tahammülümüz yok, ordumuz daha hızlı ilerleyecek Sosa'nın Trabzonspor maçındaki hatası ve performansı F.Bahçe taraftarının tepkisini çekti 6 maçta 6 gol atan Alanyasporlu Davidson, Süper Lig gol krallığında zirveye oturdu