Son Dakika Haberleri: Havza Sosyal Hizmet Merkezi Yeni Yerine Taşındı

Havza Sosyal Hizmet Merkezi Yeni Yerine Taşındı

4 ay önce

Havza Sosyal Hizmet Merkezi, 2017'den bu yana hizmet verdiği Havza Huzurevi ve Rehabilitasyon Merkezi ek binasından, yeni binasına taşındı.

Havza Sosyal Hizmet Merkezi Yeni Yerine Taşındı, System.String[]
Havza Sosyal Hizmet Merkezi, 2017'den bu yana hizmet verdiği Havza Huzurevi ve Rehabilitasyon Merkezi ek binasından, yeni binasına taşındı.

Merkez Müdürü Necla Mutlu, yaptığı açıklamada, 25 Mayıs Mahallesi'nde Havza Milli Eğitim Müdürlüğü karşısındaki yeni binalarına taşındıklarını belirtti.

Yeni binalarının daha modern ve ferah bir yapıda olduğunu ifade eden Mutlu, şunları kaydetti:

"Kurumumuzda engellilerin evde bakımı, korunmaya muhtaç çocukların ve kadınların tespiti ve gerekli sosyal desteklerin sağlanması, evde bakıma ihtiyacı olan yaşlıların tespiti, ilgili birimlerin talep ettiği sosyal incelemelerin yapılması, şehit ve gazi aileleriyle yakından ilgilenmek, bireylerin eğitim ihtiyaçlarını tespit ederek gerekli eğitimlerin verilmesini sağlamaktayız. Merkezimiz Havza, Ladik ve Vezirköprü olmak üzere 3 ilçeye hizmet vermekte. Merkezimin ilçe merkezine taşınması ile ulaşılabilirliği kolay hale geldi."

Mtulu, yeni hizmet binasının resmi açılışının ekim ayında yapılacağını sözlerine ekledi.O Ses Türkiye'de Bomba İddia: Beyaz ile Hadise Aşk Yaşıyor Patronlardan Asgari Ücret Açıklaması: Çalışanların Beklentisi Doğrultusunda Bir Karar Çıkacak

Son Dakika! Düzce'de Bir Evde Çıkan Yangında 3 Çocuk Hayatını Kaybetti