Hayale Yolculuk Filmi - Son Dakika

Hayale Yolculuk Filmi

10.07.2011 04:57
Hayale Yolculuk Filmi

Hayale Yolculuk filminin fragmanı, oyuncuları, resimleri ve tim bilgileri. Hayale Yolculuk filminin oynadığı sinemalar ve seanslar.

Çiftliğini kaybetme tehlikesiyle karşı karşıya kalan NASA astronotu, hayalindeki işi bırakmak zorunda kalır. Zamanla eski işini özler ve kendisini uzaya gitme fikriyle karşı karşıya bulur. Sadece çiftliğinde bulduğu aletlerle kendisini atmosfere çıkartacak bir roket yapmaya başlar. Komşuları tarafından deli olarak görülmeye başlayan Thornton, medyanın da ilgisini çeker ve hakkında haberler yapılmaya başlar. Hükümet ise bu duruma daha şüpheli yaklaşır ve durdurulması gereken potansiyel bir tehdit olarak onu bu amacından vazgeçirmeye çalışır.

Yönetmen: Michael Polish

Senaryo: Michael Polish, Mark Polish

Oyuncular: Logan Polish, Jasper Polish, Max Thieriot, Virginia Madsen, Billy Bob Thornton

Filmin Türü: Macera, Drama,

Orijinal Adı: The Astronaut Farmer

Yapımcı Firma: Polish Brothers Construction

Yapım Yılı: 2006

Yapım Ülkesi: ABD

Orijinal Dili: İngilizce, İspanyolca

Filmin Süresi: 104 dk.

YORUMLAR
500
Adana Demirspor, Giresun deplasmanından 3 puanla dönüyor Adana Demirspor, Giresun deplasmanından 3 puanla dönüyor Demokrat Parti Milletvekili Cemal Enginyurt'un gazeteci döven koruması cezaevine gönderildi Demokrat Parti Milletvekili Cemal Enginyurt'un gazeteci döven koruması cezaevine gönderildi Bakan Fatih Dönmez'den CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu'na: Yalancının mumu yatsıya kadar yanar Bakan Fatih Dönmez'den CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu'na: Yalancının mumu yatsıya kadar yanar

Son Dakika Güncel Hayale Yolculuk Filmi - Son Dakika


Advertisement