Hayalet: 3 Yaşam Filmi - Son Dakika

Hayalet: 3 Yaşam Filmi

05.03.2020 15:01
Hayalet: 3 Yaşam Filmi

Hayalet: 3 Yaşam filminin fragmanı, oyuncuları, resimleri ve tüm bilgileri. Hayalet: 3 Yaşam filminin oynadığı sinemalar ve seanslar.

Ömer İnal'ın yönetmenliğini üstlendiği Hayalet: 3 Yaşam, yaptıkları seçimlerle birbirlerinin hayatlarını etkileyen üç yabancının hikayesini konu ediyor. Aylin, Fikret ve Cihangir birbirlerinden farklı karakterlere sahip olan ve birbirlerini tanımayan insanlardır. Ancak onların aldığı kararlar ve yaptıkları seçimler birbirlerinin hayatında beklenmedik sonuçlar yaratır.

Yönetmen: Ömer İnal
Oyuncular: Ali Haşıl, Berrak Tüzünataç, Aslı Tandoğan, Gürgen Öz, Eric Roberts, Şerif Erol, Yetkin Dikinciler, Deniz Bolışık, Hakan Meriçliler, Ruhi Sarı, Turan Cihan Şimşek
Filmin Türü: Drama
Orijinal Adı: Hayalet: 3 Yaşam
Yapımcı Firma: Newmark Film
Yapım Yılı: 2020
Yapım Ülkesi: Türkiye
Orijinal Dili: Türkçe
Filmin Süresi: 105 dk.
Dağıtıcı Firma: CGV Mars Dağıtım
Vizyon Tarihi: 01.01.2070

Hayalet: 3 Yaşam Filmiyle ilgili detaylı bilgi için tıklayın.
Sinema ile ilgili herşey için tıklayın.

YORUMLAR
500
Pakistan'daki saldırılarda 4 asker öldü Pakistan'daki saldırılarda 4 asker öldü Aileleriyle kavuşan askerler gözyaşlarına hâkim olmadı Aileleriyle kavuşan askerler gözyaşlarına hâkim olmadı Asker uğurlamasında eğlenenlerin üzerine tüfekle ateş açtı: 11 yaralı Asker uğurlamasında eğlenenlerin üzerine tüfekle ateş açtı: 11 yaralı
Kaynak: InterSinema.com

Son Dakika Sinema Hayalet: 3 Yaşam Filmi - Son Dakika

Bu haber InterSinema.com tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. InterSinema.com tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı InterSinema.com kurumudur.

Advertisement