Hayaletler İle İlişkiye Girmek İçin Erkek Arkadaşından Ayrılan Kadın Erkeklere Dönmeyeceğini Söyledi - Son Dakika

Hayaletler İle İlişkiye Girmek İçin Erkek Arkadaşından Ayrılan Kadın Erkeklere Dönmeyeceğini Söyledi

08.12.2017 16:24
Hayaletler İle İlişkiye Girmek İçin Erkek Arkadaşından Ayrılan Kadın Erkeklere Dönmeyeceğini Söyledi, System.String[]

Hayaletler İle İlişkiye Girmek İçin Erkek Arkadaşından Ayrılan Kadın Erkeklere Dönmeyeceğini Söyledi

27 yaşındaki İngiliz kadın Amethyst Realm, erkek arkadaşından ayrılıp hayaletler ile ilişkiye girmeye başladığı ve hayaletlerin kendisini çok mutlu ettikleri için bir daha asla erkeklere dönmeyeceğini söyledi.

Bie sabah programına konuşan Amethyst, 10 yıl önce nişanlsıı ile yeni taşlındığı evde, erkek arkadaşının şehir dışında olduğu sırada evde bir hayalet olduğunu fark ettiğin bunun üzerine iç çamaşırları ile kalıp hayaleti baştan çıkarmaya çalıştığını söyledi.

Bir kaç dakika sonra vucudumun üzerinde bir ağırlık ve ensemende hayaletin nefesini hissettiğini ve kısa süre içinde orgazm olduğunu söyledi.

Kadın nilşanlısının hayaleti gördüğünü ve kendisini aldattığını düşündüğünü erkek arkdaşından ayrıldıktan sonra h,içbir erkek ile ilişkisi olmadığını söyledi. söyledi.. 10 yıldır hayaletler ile iliikiye girdiğini söyleyen Amethyst, son olarak doğru hayaleti bulup kendisinden ruhani bir çocuk saihibi olmayı düşündüğünü söyledi.


Son Dakika Dünya Hayaletler İle İlişkiye Girmek İçin Erkek Arkadaşından Ayrılan Kadın Erkeklere Dönmeyeceğini Söyledi - Son Dakika Dünya

YORUMLAR

Son Dakika

Son dakika: Merkez Bankası yıl sonu enflasyon tahminini yükseltti Son dakika: Dolardan yeni rekor geldi: 8,23 ile tüm zamanların en yüksek seviyesinde Teklif Meclis'te kabul edildi: 22.00'den sonra alkol satanlara 320 bin liraya kadar ceza kesilecek "Gel mangal yapalım" diyen babasının davetine katılamadan ölüm haberini aldı Usta oyuncu Hikmet Karagöz, birkaç yakınının katıldığı törenle sessiz sedasız defnedildi Yörüklerin develerle kış yurdu göçü başladı! Çoluk çocuk 25 gündür yoldalar Trans bireylerin tekme tokat kavgası! Çocuklara uyuşturucu teklif eden şahsı öldüresiye dövdüler Sokakta şarkı söylediği görüntüler ortaya çıkan Aleyna Tilki ilk kez konuştu: Sokaktakileri geri çevirmemek lazım