Hayalimdeki Aşk Filmi - Son Dakika

Hayalimdeki Aşk Filmi

02.02.2013 10:29
Hayalimdeki Aşk Filmi, System.String[]

Hayalimdeki Aşk filminin fragmanı, oyuncuları, resimleri ve tim bilgileri. Hayalimdeki Aşk filminin oynadığı sinemalar ve seanslar.

Kusursuz eşi yaratmak mümkün olsaydı ve onu yanlışlıkla yaratıverseydiniz ne olurdu? Little Miss Sunshine/ Küçük Gün Işığım filminin yönetmen çiftinden aşk ve ilişkiler üzerine şirin, olanaksız, acı-tatlı, hayalle gerçeğin karıştığı bir film geliyor. Bu yılın en merakla beklenen bağımsız filmlerinden Hayalimdeki Aşk'ın senaryo yazarı, başrolü de gerçek hayattaki sevgilisi Paul Dano ile paylaşan Zoe Kazan. Aşkta aradığını bulamayan roman yazarı Calvin, ikinci romanına ilham versin diye rüyalarının kadını Ruby'yi yaratır. Bir hafta sonra bir bakar ki Ruby, kanlı, canlı salonda oturmaktadır.

Yönetmen: Valerie Faris, Jonathan Dayton

Senaryo: Zoe Kazan

Oyuncular: Steve Coogan, Aasif Mandvi, Annette Bening, Zoe Kazan, Paul Dano

Filmin Türü: Komedi, Fantastik, Romantik,

Orijinal Adı: Ruby Sparks

Yapımcı Firma: Bona Fide Productions, Fox Searchlight Pictures

Yapım Yılı: 2012

Yapım Ülkesi: ABD

Orijinal Dili: İngilizce, Fransızca

Filmin Süresi: 104 dk.

Resmi Sitesi: http://www.foxsearchlight.com/rubysparks/

Dağıtıcı Firma: Tiglon Film

Vizyon Tarihi: 02.11.2012

Hayalimdeki Aşk Filmi

Son Dakika Güncel Hayalimdeki Aşk Filmi - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

ABD'de sahte akreditasyon kartı taşıyan şüpheli, dolu silahıyla Kongre binasının etrafında yakalandı Yasak Elma'nın Şahika'sı Nesrin Cavadzade diziden ayrılıyor mu? Ettiği küfür başına dert oldu Bunu da gördük! Çin'de dondurmalardan alınan numunelerde koronavirüs tespit edildi Malatya'da dini nikahlı çift, boğazları kesilmiş halde ölü bulundu Bolu, eksi 21,8 dereceyle bu gece Türkiye'nin en soğuk ili oldu Aşkları tam gaz devam ediyor! Acun Ilıcalı ve Ayça Çağla Altunkaya'dan yeni poz Elindeki tabanca ateş aldı, mermi çenesinden girip alnından çıksa da sedyeye yürüyerek gitti İmaj değiştiren Pınar Altuğ, adeta 10 yaş gençleşti