Son Dakika Haberleri: Hayalleri İçin Dalıyorlar

Hayalleri İçin Dalıyorlar

7 yıl önce

Erzurum'da çoğu bilim insanı olmak üzere 19'u erkek, 1'i bayan toplam 20 kişi dalgıçlık eğitimi aldı.

Hayalleri İçin Dalıyorlar, System.String[]
Erzurum, Atatürk Üniversitesi Ziraat Fakültesi Su Ürünleri Bölümü öğretim üyelerinden Prof. Dr. Muhammed Atamanalp ile araştırma görevlisi Tuğçe Şensurat'ın hazırladığı, 'İçsularda Turizm ve Hizmet Amaçlı Dalış Eğitim adlı proje kapsamında çoğu bilim adamı olmak üzere 19'u erkek, 1'i bayan toplam 20 kişiye dalgıçlık eğitimi verildi.

Kuzeydoğu Anadolu Kalkınma Ajansı'nın (KUDAKA) 15 bin liralık maddi destek ile dalgıçlık eğitimi almak isteyen 20 kursiyere Ankara ve Antalya'dan gelen eğitmenler tarafından Su Ürünleri Fakültesi'nin dersliklerinde terorik, Atatürk Üniversitesi sosyal tesisler havuzunda ise dalış eğitimleri veriliyor.

Aralarında akademisyen, polis ve öğrencinin bulunduğu kursiyerler, 6- 9 Ocak tarihlerinde Antalya'nın Kemer ilçesinde açık deniz dalışlarına katılacak. Derslerin ve dalışların çok zevkli ve heyecanlı geçtiğini söyleyen kursiyerler açık denizde dalacakları günü merakla beklediklerini söyledi.18 Liraya Aldı, 10 Bin Liraya Bile Satmıyor! Bisikletine Yaptıklarını Görenler Hayrete Düşüyor Ortadoğu'dan Yoğun Talep Var! Yalova'daki Bu Otelde Bir Gece Kalmak İçin 134 Bin TL Ödüyorlar

Türkiye'nin Operasyonları Sonrası Köşeye Sıkışan YPG, Esad'dan Yardım İstedi