'Hayat Sevince Güzel' Dizisinin Çekimleri Devam Ediyor - Son Dakika

'Hayat Sevince Güzel' Dizisinin Çekimleri Devam Ediyor

24.05.2016 16:32
'Hayat Sevince Güzel' Dizisinin Çekimleri Devam Ediyor, System.String[]

Yapımcılığını Limon Film'in üstlendiği romantik komedi "Hayat Sevince Güzel" dizisinin çekimleri İzmir'de sürüyor.

Yapımcılığını Limon Film'in üstlendiği romantik komedi "Hayat Sevince Güzel" dizisinin çekimleri İzmir'de sürüyor.

Yönetmen Eray Koçak, basın mensuplarına, Çeşme ilçesine bağlı Karaburun, Kösedere ve Ildır köylerinde çekimleri devam eden dizinin setini gezdirdi.

Ildır köyünde, yerel motiflerle süslü sahil kenarında taş bir evde bazı sahneleri çekilen diziyi yönetirken basın mensuplarına bilgi de veren Koçak, tüm zorluklarına rağmen dizinin çekimlerinin eğlenceli şekilde devam ettiğini söyledi.

Herkesin uyum içerisinde çalıştığını, hem set ekibi hem de oyuncu kadrolarının iyi bir uyum yakaladığını vurgulayan Koçak, "Zaman zaman hava şartları zorlasa da üstesinden geliyoruz." dedi.

Bu arada, büyük bir prodüksiyon ekibinin çalıştığı dizide zaman zaman sahneler birden fazla tekrarlansa da dizinin birinci bölümünün çekimleri tamamlandı.

Dizinin konusu

Yaptıkları dolandırıcılıklar yüzünden İstanbul'dan apar topar kaçan Göçer ailesi, arkalarında bıraktıkları belalılardan olabildiğince uzaklaşmaya çalışırken, kendilerini Ege'de bulurlar. Köyün hırçın güzeli Zarife'nin koyunları yüzünden kaza yapan aile böylelikle Zarife, Savaş ve Barış arasındaki aşk üçgeninin fitilini de o an ateşlemiş olur.

Dizide Zarife, kaza geçirerek yaralanan Şinasi'yi sadece kendi köylerinde yetişen bir bitki olan ve köye de adını veren Şıpıldak otundan yaptığı merhem ile tedavi eder. Bu merhemin mucizevi bir etkisi olduğunu gören Göçer ailesi ise formülün peşine düşer. Kazara karşılaşan bu üçlünün hayatında artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır.

Oyuncu kadrosunda Ekin Mert Daymaz, Algı Eke, Burak Çelik, Öykü Çelik, Uğur Çavuşoğlu, Macit Koper, Hakan Meriçliler, Ali Düşenkalkar, Ali Erkazan, Lemi Filozof, Onur Özaydın, Sema Atalay, Deniz Baytaş, Ayşen Sezerel, Yeliz Akkaya, Neşem Akhan, Şennur Nogaylar, Seda Telciler, Batuhan Aydar, Hasan Denizyaran, Ömür Özdemir, Tolga Öztürk ve Anıl Çelik'in yer aldığı "Hayat Sevince Güzel" dizisinin, yakında izleyiciyle buluşması planlanıyor.

Kaynak: AA

Son Dakika Magazin 'Hayat Sevince Güzel' Dizisinin Çekimleri Devam Ediyor - Son Dakika Magazin


YORUMLAR

Son Dakika

Ronald Koeman: Bütün dünyada bu maçı izleyenler penaltı olduğunu gördü Ronald Koeman: Bütün dünyada bu maçı izleyenler penaltı olduğunu gördü Meteoroloji gün verdi! Şemsiyeleri hazırlayın, kuvvetli yağış geliyor Meteoroloji gün verdi! Şemsiyeleri hazırlayın, kuvvetli yağış geliyor Yoğun bakım hemşiresinden koronavirüs hastalarına insan dokunuşu Yoğun bakım hemşiresinden koronavirüs hastalarına insan dokunuşu Koronavirüs aşısı yaptıran Bensu Soral, öncelikli oluşunu hastalığıyla açıkladı Koronavirüs aşısı yaptıran Bensu Soral, öncelikli oluşunu hastalığıyla açıkladı İstanbul'da gözü dönmüş sapık, genç kadının boğazına bıçak dayayıp taciz etti İstanbul'da gözü dönmüş sapık, genç kadının boğazına bıçak dayayıp taciz etti Seycan hemşirenin otomobiliyle 30 metreden bahçeye uçtuğu anların görüntüleri ortaya çıktı Seycan hemşirenin otomobiliyle 30 metreden bahçeye uçtuğu anların görüntüleri ortaya çıktı Sapık öğretmen, kocası evdeyken 16 yaşındaki öğrencisiyle defalarca ilişkiye girdi Sapık öğretmen, kocası evdeyken 16 yaşındaki öğrencisiyle defalarca ilişkiye girdi Ev inşaatı için yapılan kazıdan içi altın ve gümüş dolu çömlek çıktı Ev inşaatı için yapılan kazıdan içi altın ve gümüş dolu çömlek çıktı