'Hayat Sevince Güzel' Dizisinin Çekimleri Devam Ediyor - Son Dakika

'Hayat Sevince Güzel' Dizisinin Çekimleri Devam Ediyor

4 yıl önce

Yapımcılığını Limon Film'in üstlendiği romantik komedi "Hayat Sevince Güzel" dizisinin çekimleri İzmir'de sürüyor.

'Hayat Sevince Güzel' Dizisinin Çekimleri Devam Ediyor, System.String[]

Yapımcılığını Limon Film'in üstlendiği romantik komedi "Hayat Sevince Güzel" dizisinin çekimleri İzmir'de sürüyor.

Yönetmen Eray Koçak, basın mensuplarına, Çeşme ilçesine bağlı Karaburun, Kösedere ve Ildır köylerinde çekimleri devam eden dizinin setini gezdirdi.

Ildır köyünde, yerel motiflerle süslü sahil kenarında taş bir evde bazı sahneleri çekilen diziyi yönetirken basın mensuplarına bilgi de veren Koçak, tüm zorluklarına rağmen dizinin çekimlerinin eğlenceli şekilde devam ettiğini söyledi.

Herkesin uyum içerisinde çalıştığını, hem set ekibi hem de oyuncu kadrolarının iyi bir uyum yakaladığını vurgulayan Koçak, "Zaman zaman hava şartları zorlasa da üstesinden geliyoruz." dedi.

Bu arada, büyük bir prodüksiyon ekibinin çalıştığı dizide zaman zaman sahneler birden fazla tekrarlansa da dizinin birinci bölümünün çekimleri tamamlandı.

Dizinin konusu

Yaptıkları dolandırıcılıklar yüzünden İstanbul'dan apar topar kaçan Göçer ailesi, arkalarında bıraktıkları belalılardan olabildiğince uzaklaşmaya çalışırken, kendilerini Ege'de bulurlar. Köyün hırçın güzeli Zarife'nin koyunları yüzünden kaza yapan aile böylelikle Zarife, Savaş ve Barış arasındaki aşk üçgeninin fitilini de o an ateşlemiş olur.

Dizide Zarife, kaza geçirerek yaralanan Şinasi'yi sadece kendi köylerinde yetişen bir bitki olan ve köye de adını veren Şıpıldak otundan yaptığı merhem ile tedavi eder. Bu merhemin mucizevi bir etkisi olduğunu gören Göçer ailesi ise formülün peşine düşer. Kazara karşılaşan bu üçlünün hayatında artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır.

Oyuncu kadrosunda Ekin Mert Daymaz, Algı Eke, Burak Çelik, Öykü Çelik, Uğur Çavuşoğlu, Macit Koper, Hakan Meriçliler, Ali Düşenkalkar, Ali Erkazan, Lemi Filozof, Onur Özaydın, Sema Atalay, Deniz Baytaş, Ayşen Sezerel, Yeliz Akkaya, Neşem Akhan, Şennur Nogaylar, Seda Telciler, Batuhan Aydar, Hasan Denizyaran, Ömür Özdemir, Tolga Öztürk ve Anıl Çelik'in yer aldığı "Hayat Sevince Güzel" dizisinin, yakında izleyiciyle buluşması planlanıyor.

Haber Yayın Tarihi: 24.05.2016 04:32 Kaynak: AA

YORUMLAR


Son Dakika

Elazığ depremini önceden bilen Naci Görür'den yeni uyarı: 5 ilde ciddi tehlike var
Yeşil Bölge'ye atılan bazı füzeler ABD Büyükelçiliği'ne isabet etti! Acun Ilıcalı'nın programında depremzedeler için rekor bağış toplandı

Son Dakika Haberleri