Hayat Sevince Güzel' Dizisi Herkesi Güldürecek - Son Dakika

Hayat Sevince Güzel' Dizisi Herkesi Güldürecek

23.05.2016 17:41
Hayat Sevince Güzel' Dizisi Herkesi Güldürecek, System.String[]

Fox TV ekranlarında yakında başlayacak Hayat Sevince Güzel dizisinin çekimleri devam ediyor.

Fox TV ekranlarında yakında başlayacak Hayat Sevince Güzel dizisinin çekimleri devam ediyor. Konusu Ege'de geçen ve samimi aşk hikayesi ile dikkatleri üzerine çeken dizinin çekimleri 25'i oyuncu yaklaşık 110 kişi ile yapılıyor.

Hayat Sevince Güzel dizininin oyuncu kadrosu İzmir Çeşme'de basının karşısına geçti. Ege'den aşk esintileri ile ekrana gelecek dizinin ilk bölümü ileriki haftalarda ekrana gelecek. Yapımcılığını Limon Film/ Hayri Aslan'ın üstlendiği ve çekimleri Nisan sonunda başlayan 'Hayat Sevince Güzel' dizisinin yönetmenliğini Eray Koçak yapıyor. Senaryosu Hülya Koper'e ait dizinin İstanbul'da başlayan macerası, ağırlıklı olarak İzmir, Çeşme, Ildır ve Kösedere köyünde geçiyor.

Kameraların karşısına geçen dizi kadrosu hayatın sevme ile daha da güzel olabileceği mesajını verdi. Dizinin tebessüm ve gülmeyle seyirciye stresten uzak eğlenceli dakikalar yaşatacağını dile getiren oyuncular çok güçlü ve akıcı bir senaryoları olduğunu belirtti. Çekimleri Ege'de yapılan dizi yakında Foz Tv'de seyircilerle buluşacak. Dizi; yaptıkları dolandırıcılıklar yüzünden İstanbul'dan apar topar kaçan Göçer ailesinin arkalarında bıraktıkları belalılardan uzaklaşmaya çalışırken, köyün hırçın güzeli Zarife'nin koyunları yüzünden kaza yapmaları ve kendilerini Ege'de bulmalarını ile kaza sonrasında Zarife, Savaş, Barış arasındaki aşk üçgenini anlatıyor.

Cihan Haber Ajansı'na (Cihan) açıklamalarda bulunan dizinin yönetmeni Eray Koçak, çekimlerin daha çok İzmir ve çevresinde göze hoş gelen mekanlarda gerçekleşeceğini söyledi. Yönetmen Koçak, dizinin ilk bölümünün çekimlerinin bittiğini ve yakında seyirci ile bulaşacağını söyledi.

Bir taraftan da dizinin ikinci dölümünün çekimlerinin devam ettiğini dile getiren Koçak, günlük sabah saat 8 ile akşam 8 arası çalıştıklarını, ve ortalama 6 günde yeni bir bölümü tamamlamayı planladıklarını ifade etti. Dizinin kaç bölüm olacağı konusunda ise Koçak, "İlk bölüm 39 tamam dahası da var diye başlıyor. Günümüzde her türlü ekonomik, sağlık gibi bir sürü sıkıntı yaşayabilir ama çevremizdeki insanları güldürebilmek için, tebessüm ettirebilmek için, hayat her şeye rağmen sevince güzel felsefe gibi çekiyoruz. Bizim burada yapmaya çalıştığımız şey biz sadece Ege'ye çekmiyoruz. Bütün Türkiye'ye çekiyoruz. Burada, bir yerlerde böyle bir köy var ve bu köydeki insanlar da aslında içimizdeler. Böyle bir hayat var. Her şeye rağmen hayat sevince güzel." ifadelerini kullandı.

Dizide muhtarın oğlu ile evlenmek isteyen Emine ismindeki kız karakterini oynayan Öykü Çelik ise öncelikle ondan önce evliliği bekleyen ve asla evlenecek bir tipe sahip abla engelini aşması gerekiyor. Dizi de bu mücadeleyi verdiğini söyleyen Çelik, "Her şeye rağmen hayat sevince güzel." dedi.

Dizi oyuncularından Burak Çelik de "Umarın seyirci de güler. Çok eğlenerek diziyi çekiyoruz. Gerçekten çok keyif alıyoruz." ifadelerini kullandı.

Dizide hırçın ve sevgi dolu Zarife isimli kız karakterini canlandıran Algı Eke ise "Hazırlıklıyız, çok güzel bir ilk bölümü çektik. Hayat sevinci güzel dizisi her kesin ailece izleyebileceği entrikasız, sıkıntısız gönülleri hoş tutabilecek bir proje olacak inşallah." şeklinde konuştu.

Çeşme'de düzenlenen basın toplantısında kameraların karşısına geçen oyuncu kadrosu dizinin tebessüm ve gülmeyle seyirciye stresten uzak eğlenceli dakikalar yaşatacağını dile getirdi. Neşeli oldukları gözlenen oyuncular dizinin senaryosunun çok güçlü ve akıcı olduğunu söyledi.

Dizinin oyuncu kadrosunda, Ekin Mert Daymaz, Algı Eke, Burak Çelik, Öykü Çelik, Uğur Çavuşoğlu, Macit Koper, Hakan Meriçliler, Ali Düşenkalkar, Ali Erkazan, Lemi Filozof, Onur Özaydın, Sema Atalay, Deniz Baytaş, Ayşen Sezerel, Yeliz Akkaya, Neşem Akhan, Şennur Nogaylar, Seda Telciler, Batuhan Aydar, Hasan Denizyaran, Ömür Özdemir, Tolga Öztürk ve Anıl Çelik gibi isimler yer alıyor.

Hayat Sevince Güzel' Dizisi Herkesi Güldürecek
Hayat Sevince Güzel' Dizisi Herkesi Güldürecek
Hayat Sevince Güzel' Dizisi Herkesi Güldürecek
Hayat Sevince Güzel' Dizisi Herkesi Güldürecek
Hayat Sevince Güzel' Dizisi Herkesi Güldürecek

Kaynak: CİHAN

Son Dakika Kültür Sanat Hayat Sevince Güzel' Dizisi Herkesi Güldürecek - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Çukur'a bomba transfer! Çağla Özavcı, final öncesi kadroya dahil oldu Çukur'a bomba transfer! Çağla Özavcı, final öncesi kadroya dahil oldu Deniz Çoban: Beşiktaş'ın golünden önce net bir faul var Deniz Çoban: Beşiktaş'ın golünden önce net bir faul var Hollywood yıldızı Brad Pitt, tekerlekli sandalye ile görüntülendi Hollywood yıldızı Brad Pitt, tekerlekli sandalye ile görüntülendi Hafta sonu için kritik uyarı! Sahra Çölü'nden gelen toz bulutu tüm ülkeyi etkisi altına alacak Hafta sonu için kritik uyarı! Sahra Çölü'nden gelen toz bulutu tüm ülkeyi etkisi altına alacak Şantaj kurbanı olan genç kız, 9 kişi tarafından defalarca birlikteliğe zorlandı Şantaj kurbanı olan genç kız, 9 kişi tarafından defalarca birlikteliğe zorlandı Tabutun direği elinde kalan Fatih Terim ne yapacağını şaşırdı! İşte o anlar Tabutun direği elinde kalan Fatih Terim ne yapacağını şaşırdı! İşte o anlar Rusya Devlet Başkanı Putin'in 2020 geliri açıklandı Rusya Devlet Başkanı Putin'in 2020 geliri açıklandı Tacizci patronunu paspas sapıyla dövdü! O anlar kameralara böyle yansıdı Tacizci patronunu paspas sapıyla dövdü! O anlar kameralara böyle yansıdı