Son Dakika Haberleri: Hayat Vakfı, Tıp Öğrencileri ile Bir Araya Geldi

Hayat Vakfı, Tıp Öğrencileri ile Bir Araya Geldi

5 yıl önce

Hayat Vakfı Adıyaman Şubesi tarafından, Adıyaman Üniversitesinde okuyan tıp fakültesi 1.sınıf öğrencilerine yönelik yemek düzenleyerek, yemekte bir araya geldiler.
TPAO'da, düzenlenen buluşma yemeğine, AK Parti Adıyaman Milletvekili Murtaza...

Hayat Vakfı, Tıp Öğrencileri ile Bir Araya Geldi, System.String[]
Hayat Vakfı Adıyaman Şubesi tarafından, Adıyaman Üniversitesinde okuyan tıp fakültesi 1. sınıf öğrencilerine yönelik yemek düzenleyerek, yemekte bir araya geldiler.

TPAO'da, düzenlenen buluşma yemeğine, AK Parti Adıyaman Milletvekili Murtaza Yetiş, Adıyaman Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Talha Gönüllü, Halk Sağlığı İl Müdürü Mustafa Kutlu ve tıp fakültesi 1. sınıf öğrencileri katıldı.

Düzenlenen programda bir konuşma yapan Hayat Vakfı Adıyaman Şube Başkanı Harun Özsayın, "Vakıflar yardımlaşma, paylaşma ve toplumsal sorumluluğumuzun tezahür ettiği ortaya çıktığı hayır kurumlarıdır. Adıyaman sizler bağrına basarken, yaşamınızın en güzel en verimli dönemini sizlerle paylaşmaktan sizlerle birlikte geçirmekten mutluluk duymaktadır" şeklinde konuştu.

Daha sonra konuşan Adıyaman Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Talha Gönüllü ise "Bu toplantının düzenlenmesinde emeği geçen herkese teşekkür ederim. Öğrencilerimizle beraber böyle güzel bir ortamda yan yana bulunmaktan dolayı oldukça mutlu oldum. İnşallah bu tür toplantılar her zaman devam eder. ve öğrencilerimizin üniversitemizden oldukça memnun ve başarılı bir şekilde ayrılmalarını temenni ederim" dedi.

AK Parti Adıyaman Milletvekili Murtaza Yetiş ise, yapmış olduğu konuşmada, " Çok farklı bir meslek. Tıp bir yönüyle çok kıskanç bir meslek bir yönüyle de çok nankör bir meslek. Çok nankör bir meslek, çünkü sürekli kendinizi yenilemeniz gereken, bilgi tazelememiz gereken, geniş bir bilgiye alanına sahip ve bu nedenle işte birinci sınıf bitti, iki oldu, üç oldu diye, saymaya kalkışmayın. Bunun çok devamı var. Bütün bunlar gözünüzü korkutmasın her işin kendisine ait bir zorluğu var. ve bizler sizlerin bu zorlukları aşıp güzel yerlere geleceğinize inanıyoruz. Ne kadar zorlu yollardan geçilecek olsa da bu işin oldukça güzel yanları da var" şeklinde konuşmalarına devam ederken, toplantının düzenlenmesinde emeği geçen herkese teşekkür etti. Yapılan konuşmaların ardından toplantıya katılan katılımcılara yemek ikramında bulunuldu. - ADIYAMANHaluk Levent, İntihar Eden İşsiz Babanın Geride Kalan Çocukları İçin Harekete Geçti Son Dakika! Kars'ta 7 Gündür Kayıp Olan 9 Yaşındaki Sedanur'un Cansız Bedeni Bulundu

İran Cumhurbaşkanı Ruhani, Askeri Geçiş Töreni Sırasındaki Terör Saldırısından Kıl Payı Kurtuldu