"Hayata Dokunmaya Hazır Eller" Projesi - Son Dakika

"Hayata Dokunmaya Hazır Eller" Projesi

19.01.2012 12:20

Kırşehir Milli Eğitim Müdürlüğü, Ahiler Kalkınma Ajansı ve Kırşehir Rehberlik ve Araştırma merkezi müdürlüğü tarafından koordine edilen "hayata dokunmaya hazır eller" proje semineri devam ediyor.

Kırşehir Milli Eğitim Müdürlüğü, Ahiler Kalkınma Ajansı ve Kırşehir Rehberlik ve Araştırma merkezi müdürlüğü tarafından koordine edilen "hayata dokunmaya hazır eller" proje semineri devam ediyor.

Öğretmenevi toplantı salonunda uzman Fatih Koçak tarafından verilen seminere rehberlik uzmanları katıldı.

Proje kapsamında, 4 gün sürecek seminerde aile eğitiminden yararlanma ve eğitimin esasları, bireysel eğitim planlaması ve hazırlanması, engelli öğrencilerde davranış değiştirme ve öfke kontrolü özel gereksinimli çocuklarda performans alma moral, motivasyon etkili iletişim teknikleri ile cinsel eğitim konuları ele alınacak.

Ayrıca, insanların dikkatini yardıma ve rehabilitasyona ihtiyaç duyan gençlere yöneltmek olduğu, hedef grubun engelli okullarında eğitilen öğrencilerin öğretmenleri ve sosyal hayata adaptasyon sorunu yaşayan öğrencilerin eğitildiği merkezlerde çalışan 20 eğitmenin olduğu vurgulandı.

- KIRŞEHİR

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel 'Hayata Dokunmaya Hazır Eller' Projesi - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Bayern Münih, evinde Atletico Madrid'i 4-0 mağlup etti ABD'den tehdit gibi S-400 sözleri: Türkiye füzeleri test ederek çok şeyi feda etti 13 yaşındaki kıza aşk mektubu yazan 61 yaşındaki sapık tutuklandı Dondurucudan çıkardıkları erişteyi yiyen aynı aileden 9 kişi hayatını kaybetti Masumlar Apartmanı'nın "Han"ı Birkan Sokullu'nun eski eşinin ünlü oyuncu olduğu ortaya çıktı Bakan Koca, Cem Yılmaz'ın sağlık çalışanlarıyla ilgili çağrısına olumlu yanıt verdi Azerbaycan'dan vatandaşlarını cepheye çağıran Paşinyan'a sert tepki: Çözüm taraftarı olmadığını bir kez daha ortaya koydu Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın maaşına zam! İşte önümüzdeki yıl alacağı ücret