Son Dakika Haberleri: Hayatını Kaybeden Eski BM Genel Sekreteri Kofi Annan, Angelina Jolie'yi Derinden Üzdü

Hayatını Kaybeden Eski BM Genel Sekreteri Kofi Annan, Angelina Jolie'yi Derinden Üzdü

1 ay önce

Hollywood'un Oscar ödüllü oyuncusu ve Birleşmiş Milletler Mülteciler Yüksek Komiserliği (BMMYK) İyi Niyet Elçisi Angelina Jolie, eski BM Genel Sekretei Kofi Annan'ın ölümü nedeniyle derin üzüntü yaşadığını söyledi.

İsviçre'nin başkenti Bern'de tedavi gördüğü hastanede yaşamını yitiren Annan için taziye mesajları gelmeye devam ediyor. Rol aldığı filmleriyle milyonların gönlünde taht kuran ünlü yıldızı Angelina Jolie, yer aldığı yardım projeleriyle de adından söz ettiriyor. İyi Niyet Elçisi Angelina, BM Genel Sekreteri Kofi Annan'ın hayatını kaybetmesi üzerine taziye mesajı yayınladı.

"ONU ZERAFETİ VE VAKUR DURUŞUYLA HATIRLAYACAĞIM"

BMMYK İyi Niyet Elçisi Jolie, mesajında, "Gerçek bir küresel devlet adamı ve dürüstlük abidesi olan Kofi Annan'ın ölümü beni derinden üzdü. Onu insani yönü, zarafeti ve vakur tavrıyla hatırlayacağım. Düşüncelerim eşi ve ailesiyle birlikte." ifadelerini kullandı.

TEŞHİS KONULAMAYAN HASTALIK NEDENİYLE ÖLDÜĞÜ BİLDİRİLDİ

Kofi Annan Vakfından yapılan açıklamada, 80 yaşındaki Annan'ın henüz teşhis konulamayan bir hastalık nedeniyle İsviçre'nin başkenti Bern'de tedavi gördüğü hastanede yaşamını yitirdiğini bildirilmişti.


YORUMLAR


Mısır Hasadı Yapan Çiftçinin Biçerdöveri, 8 Metrelik Obruğa Saplandı ABD'li Şirketlerle Yaptığı Görüşme Sonrası Erdoğan'dan İlk Açıklama: Gerekli Adımları Atacağız

Trabzonlu Kim Kardashian, Cesur Paylaşımlarıyla Takipçilerinin Aklını Başından Aldı