Hayatını kaybeden Maradona'nın ölmeden önceki son sözleri ortaya çıktı - Son Dakika

Hayatını kaybeden Maradona'nın ölmeden önceki son sözleri ortaya çıktı

26.11.2020 14:32

Dünya futbolunun yetiştirdiği en büyük efsanelerden olan Maradona'nın hayatını kaybetmeden önceki son sözleri ortaya çıktı. Efsane futbolcunun "Kendimi iyi hissetmiyorum, biraz uzanacağım" dedikten sonra durumunun daha da kötüye gittiği ve ambulans evine gelmeden hayatını kaybettiği belirtildi.

Ölümüyle futbol dünyasını yasa boğan Arjantinli efsane Diego Armando Maradona'nın hayatını kaybetmeden önceki son sözleri ortaya çıktı.

İngiliz basınına yansıyan haberde, efsane futbolcunun hayatını kaybettiği gün sabah kahvaltısından sonra, kendisine evinde refakat eden yeğenine "Kendimi iyi hissetmiyorum, biraz uzanacağım" dedi. Beyin ameliyatının ardından evinde dinlenmeye çekilen Maradona'nın iyi daha da kötüleştiğini gören bakımından sorumlu hemşire apar topar ambulans çağırdı.

Hayatını kaybeden Maradona'nın ölmeden önceki son sözleri ortaya çıktı

Bu esnada sağlık durumu tamamen kontrolden çıkan 60 yaşındaki efsanenin, ambulanslar ve sağlık görevlileri eve gelene kadar hayata gözlerini yumduğu ve müdahale edilecek herhangi bir durumun olmadığı belirtildi.

NAPOLI'DE OKULLAR KAPALI OLACAK

Kariyerinin önemli bir bölümün geçirdiği Napoli'de Maradona için büyük üzüntü yaşanırken Napoli Valiliği, efsane futbolcunun cenazesinin yarın kalkacak olması nedeniyle şehirdeki tüm okulların kapalı olmasına karar verdi.

Hayatını kaybeden Maradona'nın ölmeden önceki son sözleri ortaya çıktı

Son Dakika Spor Hayatını kaybeden Maradona'nın ölmeden önceki son sözleri ortaya çıktı - Son Dakika Spor


YORUMLAR (9)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika

Selçuk Özdağ'a saldırıda 3 kişi daha tutuklandı Fenerbahçe'nin gündeminde olan Marega için Pinto da Costa'dan açıklama: Teklif almadık Benzinlikte hırsızlık yapan adam, kadın müşterinin cinsel ilişki teklifini kabul edince yakayı ele verdi Son Dakika! Gine Körfezi'nde 15 Türk denizciyi esir alan korsanlarla ilk temas kuruldu İki gündür haber alınamayan kadın, evinde uyurken bulundu Sokak köpeğinin saldırısına uğrayan adam yumruk darbeleriyle kurtulabildi İtalyan güvenlik güçlerinden, Cristiano Ronaldo ve eşinin tatil kaçamağına inceleme Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın bindiği otobüsün önüne geçen vatandaşlar, Sıddık Erikli isimli kişiyi şikayet etti