Son Dakika Haberleri: Hayatını Kaybeden Usta Oyuncu Ümit Yesin'in Son Paylaşımındaki Ayşen Gruda Detayı Yürek Burktu

Hayatını Kaybeden Usta Oyuncu Ümit Yesin'in Son Paylaşımındaki Ayşen Gruda Detayı Yürek Burktu

1 ay önce

Birçok dizi ve sinema filminde rol alan ekranların sevilen ismi oyuncu Ümit Yesin, hayata gözlerini yumdu. Ünlü oyuncunun son paylaşımındaki Ayşen Gruda detayı ise yürek burktu.

65 yaşında hayata gözlerini yuman sevilen oyuncu Ümit Yesin tüm Türkiye'yi yasa boğdu. Yesin'in ölüm haberini oyuncu Mustafa Avkıran, duygusal bir mesaj paylaşarak duyurdu. Mustafa Avkıran sosyal medya hesabından şu ifadeleri kullandı: "İnsan bir ay içinde iki baba birden kaybeder mi? Kaybedermiş. Çok sevdim seni be benim Ümit abim. Devrin daim olsun"

SON PAYLAŞIMI AYŞEN GRUDA'NIN ÖLÜM HABERİ

Hayatını kaybeden Ümit Yesin'in son paylaşımı ise yürek burktu. Yesin'inInstagram hesabında son olarak Yeşilçam'ın usta oyuncusu Ayşen Gruda'nın ölüm haberini paylaşması, görenleri derinden sarstı.

İşte Ümit Yesin'in son paylaşımı;

"Seninle birlikte nice yollar yaptık ama bu kez sonsuzluğa gidiyorsun.. Yüreğim acıyor...Hoşçakal arkadaşım, hoşçakal Ayşenim..."

Hayatını Kaybeden Usta Oyuncu Ümit Yesin Kimdir?

Usta Oyuncu Ümit Yesin Hayatını Kaybetti

Usta Oyuncu Ümit Yesin'in Ölümü Sanat Dünyasını Yasa Boğdu

Haber Yayın Tarihi : 19.03.2019 02:02 

YORUMLAR


Ekrem İmamoğlu, Erdoğan'ın Twitter Paylaşımlarını Beğendi İmamoğlu, İBB Çalışanlarına Seslendi: Maaşı Alıp Hizmet Etmeyen Varsa İstifa Etsin Ortalığı Karıştıracak İddia: Tuba Babuna Kaçırıldı!