Hayırsever İşadamı Sabuncu'dan Eğitime Destek - Son Dakika

Hayırsever İşadamı Sabuncu'dan Eğitime Destek

03.01.2012 12:40
Hayırsever İşadamı Sabuncu'dan Eğitime Destek, System.String[]

Hataylı hayırsever işadamı Bedii Sabuncu, mezun olduğu Antakya Anadolu Lisesinde iç düzenlemesini yaptığı öğretmenler odasının açılışını yaptı.

Hataylı hayırsever işadamı Bedii Sabuncu, mezun olduğu Antakya Anadolu Lisesinde iç düzenlemesini yaptığı öğretmenler odasının açılışını yaptı.

Antakya Anadolu Lisesinde düzenlenen törene katılan Milli Eğitim Müdürü Cafer Tulmaç, yaptığı konuşmada, hayırsever işadamı Sabuncu'nun eğitim gönüllüsü olduğunu belirterek, daha önce de ziyaret ettiği okulun tarihine yakışır, hak ettiği bir görüntüde olmadığını, milli eğitim müdürlüğü, okul aile birliği ve okul müdürünün gayretleriyle okulun daha iyi bir noktaya geldiğini söyledi.

Öğrencilerin, okuldan mezun olan nesillerin nerelere geldiğini görerek onlarla gurur duyması gerektiğini vurgulayan Tulmaç, öğrencilerin geleceğe daha güvenle bakması için bu gibi çalışmaların önemli olduğunu ifade etti.

Tulmaç, hizmet edene hizmet etmek mantığıyla hareket eden Sabuncu'nun öğretmenler odasının iç düzenlemesini yapmasının takdir edici olduğunu bildirerek, "Her yıl milli eğitime yeni bir kurum kazandıran Sabuncu, bu yıl da Karaduvar beldesine yeni bir spor salonu yapma işini üstlendi" dedi.

Okul Aile Birliği Başkanı Yüksel Kiriş de okulun daha modern ve saygın bir konuma gelmesi için ortaya konan çalışmalara, işadamı Sabuncu ve Milli Eğitim Müdürü Tulmaç'ın büyük katkı sağladığına değinerek, katkılarından dolayı Sabuncu'ya teşekkür etti.

- HATAY

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Hayırsever İşadamı Sabuncu'dan Eğitime Destek - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Esra Erol'un programında ilginç olay! Karısı evi terk edip başka bir adama düğün yaptı Doğum sırasında kafası kopan bebeğin vücudu anne rahminde kaldı Kılıçdaroğlu parti grubunda Bahçeli'ye teşekkür etti: İktidarın rezilliği bundan iyi anlatılamazdı Aşiret düğününde gelin ve damada 40 dakikada 1 milyon liralık takı Hollanda'da cinsiyet eşitliği kapsamında kadınlara da zorunlu askerlik yükümlülüğü getirildi Kanlar içinde yere yığıldı! Yaşlı adamın feci şekilde hayatını kaybettiği kaza kamerada Nusret'in mekanının önündeki kuyrukla ilgili bomba iddia: Kişi başı 3 bin lira ödeniyor Sipariş verdiği pizzadan tel çıkan şarkıcı Alya, isyan etti: Kafayı yediniz herhalde