Hayırsever İşadamından Okula Spor Kompleksi ve Kafeterya - Son Dakika

Hayırsever İşadamından Okula Spor Kompleksi ve Kafeterya

05.01.2012 15:21
Hayırsever İşadamından Okula Spor Kompleksi ve Kafeterya, System.String[]

İskenderun'daki Yunus Emre İlköğretim Okulu Müdürü Haluk Ersoy, Hayırsever İşadamı Nuri Üysen'in okula spor kompleksi ve kafeterya yaptıracağını bildirdi.

İskenderun'daki Yunus Emre İlköğretim Okulu Müdürü Haluk Ersoy, Hayırsever İşadamı Nuri Üysen'in okula spor kompleksi ve kafeterya yaptıracağını bildirdi.

Üysen, okul müdürü Ersoy ile okul içerisinde yaptırılacak olan spor kompleksi ve kafeterya alanında incelemelerde bulundu.

Ersoy, Üysen'in eğitime her zaman desek olduğunu belirterek, "Son zamanlarda hayırseverlerin eğitime büyük destekleri oluyor. Sayın Üysen okulumuza her zaman destek olmuştur. Kendisine yapmış ve yapacak olduğu tüm desteklerden ötürü candan teşekkür ediyorum. Okulumuzda bir spor alanı yoktu. Çocuklarımız kantinden aldığı yiyecekleri soğukta bankların üzerinde yiyorlardı" dedi.

Üysen ise yaptığı konuşmada insana olan yatırımın en önemli yatırım olduğunu belirterek, "Bizler bu ülkenin ve bu milletin her zaman emrindeyiz. Bende emekli bir öğretmendim. Dolayısıyla eğitim camiasının sorunlarını en iyi bilenlerdenim. Hayırlı uğurlusu olsun" diye konuştu.

Konuşmaların ardından Ersoy, okula verdiği desteklerden ötürü Üysen'e bir plaket takdim etti.

- HATAY

Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Hayırsever İşadamından Okula Spor Kompleksi ve Kafeterya - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Türkiye'den Yunan Başpiskopos İeronimos'un İslam'ı hedef alan sözlerine sert tepki: Şiddetle kınıyoruz Metro raylarına atlayan çıplak adam, elektrik çarpması sonucu öldü Volkan Demirel'in eşi Zeynep, oyun havası eşliğinde spor yaptı Maddi sıkıntılar yaşayan Serdar Ortaç: Arabayı kardeşim aldı, benzini kız arkadaşım ödüyor Takdir toplayan hareket! Belediye başkanı, eline kürek alıp vatandaşın kapısındaki karı küredi Üç kişinin hayatını kaybettiği korkunç kazanın görüntüleri ortaya çıktı Dini nikahlı çift boğazları kesilmiş halde bulunmuştu! Korkunç cinayette sır perdesi aralandı Minibüs şoförü "Son param üzülerek harcıyorum" yazılı 20 TL'nin sahibini arıyor