Hayko Cepkin - Son Dakika

Hayko Cepkin

24.02.2017 20:35
Hayko Cepkin, System.String[]

Hayko Cepkin, "Akustik" konserlerine 24 Şubat garajistanbul performansı ile devam ediyor.

Hayko Cepkin, "Akustik" konserlerine 24 Şubat garajistanbul performansı ile devam ediyor.

Hayko Cepkin, "Akustik" konserlerine 24 Şubat garajistanbul performansı ile devam ederken, Mercan Dede gibi önemli müzisyenler ile çalışan ve "Neşet Ertaş Yılın En İyi Enstrüman Sanatçısı Ödülü"nün sahibi Cafer Nazlıbaş ile, "Saklı Nefes" albümü ile müziğini uluslararası dinleyicilerin beğenisine sunan Burak Malkoç, bu Cuma Hayko Cepkin'in sahnesini paylaşacaklar.

"Sakin Olmam Lazım", "Tanışma Bitti", "Sandık" ve "Aşkın Izdırabını…" albümleri, sahnede anlattığı hikayeler, Türkiye'de daha önce görülmemiş sahne performansları ve her projesi farklı bir konsept barındıran Hayko Cepkin, kendi şarkılarının akustik düzenlemelerinden oluşan konserlerine devam ediyor.

Akustik Proje'de eski ve yeni şarkılar var. 2016'da çıkardığı "Beni Büyüten Şarkılar Vol.1" cover albümü ile konserlerine hız kesmeden devam eden Hayko Cepkin, bir yandan da "Akustik" konserleriyle izleyicisine bambaşka bir performans sunuyor. Akustik konserler Hayko Cepkin'in kendi şarkılarının yanı sıra, yeni albümündeki cover şarkıların "akustik" düzenlemelerini de içeriyor.

Gecede ön grup olarak Buğra sahne alacak.

2004 yılında Edirne'de kurduğu cover grubuyla müzik dünyasına giriş yapan Buğra, Control-Z grubuyla katıldığı Battle of the Bands, Rock'n Dark Express gibi yarışmalarda birincilikler ve dereceler elde etti. 2013 yılında grubuyla çıkardığı 6 şarkılık albümde kendisine ait 5 şarkı ile Umay Umay'ın sevilen şarkısı Naylon'a da yer verdi.

Daha sonra müzik hayatına solo olarak devam eden Buğra "Kal Yanımda" adlı teklisini yayımladı. "Kal yanımda", Delibal filmi soundtrack'i olarak kullanıldı ve çeşitli mecralarda büyük ilgi gördü. Etkinlikler ve konserlerde yer almaya devam ederken ikinci teklisi olan "Kalbim"i yayımladı. "Kalbim" şarkısı ile kısa sürede kitlelere ulaşarak televizyon ve sosyal mecralarda büyük ilgi gördü ve görmeye devam ediyor.

*Satın aldığınız bileti akıllı telefonunuza indireceğiniz  aplikasyonuna okutun, puanlar kazanın. Kazandığınız puanları yeni biletlere ve birçok farklı ödüle çevirin.

Hayko Cepkin


YORUMLAR

Son Dakika

Fransa Dışişleri: Dağlık Karabağ'ın bağımsızlığını tanımıyoruz İnternette hızla yayılan esrarengiz palyaço fotoğrafı, Instagram hesaplarının kapanmasına neden oluyor Prof. Dr. Mehmet Ceyhan, koronavirüs hastalarını uyardı: Önerilen ilaçlar mutlaka kullanılmalı Ünlü oyuncu Mirtha Legrand: Maradona ve Wanda Nara otelde sabaha kadar cinsel ilişkiye girdiler Hayat kurtaracak buluş! Koronavirüs hastalarının ölümüne yol açan sitokin fırtınasının gizemi çözüldü Eski takım arkadaşı, Maradona'nın Türkiye macerasını anlattı: İnanılmazdı Model Brittany Rhea Phillips, üzerinden geçen aracın altında can verdi! Ezen kişi çocuğunun babası çıktı Antalya'da sokakta yunus polisi üniforması ve teçhizatı yakan şüpheli aranıyor