Hayko Cepkin, Konser Vereceği Alana Paraşütle İndi - Son Dakika

Hayko Cepkin, Konser Vereceği Alana Paraşütle İndi

02.09.2018 20:19

Müzisyen Hayko Cepkin, uzun zamandır üzerinde çalıştığı ve projelendirdiği 'festivale paraşütle inme' hayalini gerçekleştirerek dünyada bir ilki başardı.

Müzisyen Hayko Cepkin, uzun zamandır üzerinde çalıştığı ve projelendirdiği 'festivale paraşütle inme' hayalini gerçekleştirerek, "Çok keyifliydi." dedi.

"ÇOK KEYİFLİYDİ, KEŞKE SİZDE YAPSANIZ"

Edremit'teki Zeytinli Dalyan Sahili'nde Milyon Yapım tarafından düzenlenen Zeytinli Rock Festivali'nde sahne alan Hayko Cepkin, bin metre yükseklikten uçaktan atlayıp paraşütü ile festival alanına inerek dünyada bir ilki gerçekleştirdi. Daha önce TSK ve Türk Hava Kurumu ile rekorlara imza atan ve hedef şampiyonluğu da bulunan Hayko Cepkin, paraşütle festival alanına iner inmez sahneye çıktı. Seyircilere seslenen Cepkin, "Çok keyifliydi, keşke siz de yapsanız" dedi. Sanatçı daha sonra ara vermeden konserini gerçekleştirdi.

Hayko Cepkin, Konser Vereceği Alana Paraşütle İndi
Hayko Cepkin, Konser Vereceği Alana Paraşütle İndi
Hayko Cepkin, Konser Vereceği Alana Paraşütle İndi
Hayko Cepkin, Konser Vereceği Alana Paraşütle İndi

- Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel Hayko Cepkin, Konser Vereceği Alana Paraşütle İndi - Son Dakika

YORUMLAR (7)
  • Q: Bunun gibi çok farklı şekil tarz değişik farklı olmak isteyenler arkalarına kazık takıp dolaşsalar bence daha farklı olur....farklı olmak adına bence daha etkili bi yol bu. Cevap Yaz 1 1 Yayından Kaldır
  • Türk Hava Kurumu: THK nın kursları ücretsiz istersen sende katılabilirsin. Yeterki iste. 6 0 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika

Eline aldığı içki kadehiyle trafiğe çıkıp vatandaşlara 'şerefe' diyen sürücüye ceza yağdı Son Dakika! Fransa'da kilise yakınında bıçaklı saldırı: 3 kişi hayatını kaybetti, çok sayıda yaralı var Karabağ'ın sözde lideri Harutyan panik içinde: SİHA'ların korkusuna sığınağa girdi Son Dakika: Devlet erkanı Atatürk'ün huzurunda! İşte Erdoğan'ın Anıtkabir Özel Defteri'ne yazdığı mesaj Prim borçları nedeniyle emekli olamayanlara büyük fırsat! Yapılandırma için 2 ayınız var Son dakika! Ermenistan 1. Ordu Komutan Yardımcısı Albay Artur Sarkisyan öldürüldü Manavgat'ta defne yaprağından 5 milyon lira gelir bekleniyor Korona tedavisinde çığır açacak araştırma! Herkesin evinde olan Aspirin virüsün düşmanıymış