Son Dakika Haberleri: Hayko Cepkin'in Fiziksel Özelliğiyle Dalga Geçen Asena Atalay, Tepki Çekti

Hayko Cepkin'in Fiziksel Özelliğiyle Dalga Geçen Asena Atalay, Tepki Çekti

9 gün önce

Doğuştan sağ göz kapağı düşük olan Hayko Cepkin'in karesini tek farı bulunan bir otomobil fotoğrafıyla paylaşıp dalga geçen Asena Atalay, hayranlarının tepkisini çekti.

Geçtiğimiz yıl eski eşi Beşiktaşlı futbolcu Caner Erkin'e açtığı davalarla gündemi meşgul eden Asena Atalay, bu kez çirkin bir paylaşımla adından söz ettirdi.

HAYKO CEPKİN'LE DALGA GEÇTİ

Atalay, Hayko Cepkin'in karesini tek farı bulunan bir otomobil fotoğrafıyla paylaşıp dalga geçti. Doğuştan sağ göz kapağı düşük olan Cepkin'le alay eden ünlü sunucu, paylaşımına da gülen surat emojisi ekleyerek ağızları açıkta bıraktı.


HAYRANLARI TEPKİ GÖSTERDİ

İnsanların fiziksel özellikleriyle dalga geçerek kendini eğlendiren ünlü sunucu, bu hareketiyle de sosyal medyada tepki çekti. Bir çocuk annesi sunucuya bu yaptığının yakışmadığını söyleyen takipçileri "Hayko, bu kusurunun ameliyatla düzelebileceğini bildiği halde bıçak altına yatmak istemiyor. O, bunu sorun etmezken senin böyle dalga geçmen çok yanlış" diye tepkisini dile getirdi.Ebru Şallı, Sevgilisi Uğur Akkuş'a Pilates Yaptırdığını Doğruladı Oyuncu Almula Merter, Kimsesiz 2 Kardeşi Evlat Edindi
İdo Tatlıses, Annesi Derya Tuna'nın Onay Verdiği Sevgilisine Evlilik Teklif Etti Dilber Ay, Cinsel İçerikli Filmlerde Oynadığı Söylentilerine Noktayı Koydu